«Ми побачилися вперше за чотири роки»: актор Ахтем Сеїтаблаєв розповів про зворушливу зустріч із мамою на Арбатській стрілці

«Спочатку багато мовчали, бо було про що, мама плакала…»

Ахтеме, стрічка «Додому», де ти зіграв головну роль, наразі висунута від України на «Золотий глобус» і на «Оскар». Чи готуєш ти вже смокінг? І чи буде цей смокінг від українського дизайнера?

- Я вже давно визначився з цим дизайнером, це ANDRE TAN. Якщо пощастить, і ми наробимо галасу за кордоном, то це в першу чергу буде промоція України – промоція того, що тут знімають кіно, і тут є люди, з якими можна знімати кіно.

Зйомки проходили на Арабатській стрілці – неподалік від умовного кордону з окупованим Кримом, і до тебе на зйомки змогла приїхати мама. Якою була ця зустріч?

- Те, що мама приїхала, і ми вперше за чотири роки побачилися, було мотивацією! Важко їхати з Криму до Києва, тому онук мами, мій племінник, привіз її до мене на зйомки, і ми були поруч два дні. Спочатку багато мовчали, бо було про що, мама плакала… Потім ми багато розмовляли: хто виріс, хто народився, бо у нас доволі великий рід – більше тисячі людей…

Можливо, ти вмовляв маму переїхати з окупованого Криму на територію України?

- Я пропонував і батькові, і матері, але вони кажуть одне: «Хай виїжджають вони!».

Більше новин