«Ми побачилися вперше за чотири роки»: актор Ахтем Сеїтаблаєв розповів про зворушливу зустріч із мамою на Арбатській стрілці

Світське життя

«Спочатку багато мовчали, бо було про що, мама плакала…»

Поділитися:

Ахтеме, стрічка «Додому», де ти зіграв головну роль, наразі висунута від України на «Золотий глобус» і на «Оскар». Чи готуєш ти вже смокінг? І чи буде цей смокінг від українського дизайнера?

- Я вже давно визначився з цим дизайнером, це ANDRE TAN. Якщо пощастить, і ми наробимо галасу за кордоном, то це в першу чергу буде промоція України – промоція того, що тут знімають кіно, і тут є люди, з якими можна знімати кіно.

Зйомки проходили на Арабатській стрілці – неподалік від умовного кордону з окупованим Кримом, і до тебе на зйомки змогла приїхати мама. Якою була ця зустріч?

- Те, що мама приїхала, і ми вперше за чотири роки побачилися, було мотивацією! Важко їхати з Криму до Києва, тому онук мами, мій племінник, привіз її до мене на зйомки, і ми були поруч два дні. Спочатку багато мовчали, бо було про що, мама плакала… Потім ми багато розмовляли: хто виріс, хто народився, бо у нас доволі великий рід – більше тисячі людей…

Можливо, ти вмовляв маму переїхати з окупованого Криму на територію України?

- Я пропонував і батькові, і матері, але вони кажуть одне: «Хай виїжджають вони!».

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю