Олег Винник став викладачем: «Ой, з дівчатами дуже тяжко!»

Співак розповів про стосунки зі студентками

Один Олег на сцені – добре, а два Олега – ще краще. Олег Михайлюта та Олег Винник – разом на сцені. Як зіспівувалися?

- Ми зіспівалися… Вони дуже «смачно» репають!

Ви з Михайлом Поплавським та з Аграрною партією проїхали по містах України  з великим туром. Зрештою, Михайло Поплавський не переміг, і Аграрна партія не набрала прохідного відсотку. Але своє ви заробили…

- Якщо вже говорити про гроші, то були вже такі пропозиції, що Аграрна партія навіть додуматися до цього не могла! Як би це не було банально, я все ж таки впевнений, що наша країна – аграрна країна. Ми всі знаємо, що немає ніде таких продуктів, як у нас, і ми повинні пишатися цим! Я живу у Європі вже більше 15 років офіційно, і такої якості продуктів я ще не бачив!

Ви стали викладачем Київського національного університету культури і мистецтв до пропозиції піти у політику чи після?

- Це було до того.

Взагалі Київський національний університет культури і мистецтв славиться своїми студентками. Тож, напевно, всі натовпом бігають у пошуку Олега Винника…

- Ой, з дівчатами дуже тяжко. Коли пара в аудиторії, то вони поводять себе дуже чемно, а коли відчуваєш, що вже кінець пари і можна вставати, от тоді крах!

Ви святкували свій день народження на відпочинку у Греції, на острові Корфу. Як відпочили?

- Добре, але «двіжухи» не було. Я вже був настільки стомлений влітку, що три доби спав на шезлонгу біля басейна. Я навіть не бачив міста, а от до моря виходив тільки тоді, коли мені телефонували і казали, що можна виходити, бо немає поряд людей.

Ви ще встигли відвідати концерти  рок-гуртів Metallica та Rammstein під час свого нетривалого літнього відпочинку. Чи сподобалися вам концерти?

- Від Metallica я не дуже у захваті, але ж я хоча б раз у житті мав побачити виступ цього гурту. А от на концерті Rammstein мене реально «розірвало»!

Знаєте тексти Rammstein німецькою?

- Du hast mich gefragt… На концерті був такий момент, коли я спочатку підспівував з ними їхню ж пісню, а потім заспівав у кінці під їхню музику «Зорі прозорі вгорі…».

Ваша пісня «лягає» на музику Rammstein?

- Так!

Більше новин