Сонячні батареї, вітряки та 2 000 квадратних метрів: Руслана у своє 45-річчя показала маєток, який будувала 10 років

Сонячні батареї, вітряки та 2 000 квадратних метрів: Руслана у своє 45-річчя показала маєток, який будувала 10 років

Руслано, вітаємо найдикішу артистку України з ювілеєм! З днем народження! Олександре, з іменинницею! Дякуємо, що запросили, тому що ми так багато чули про ваш маєток. Здавалося, що ми ніколи не побачимо цей будинок. І ось, нарешті ви на стадії закінчення будівництва.

- Так, вже років п’ять!

Землі у вас немало. Усім городом і садом займається Олександр?

- Квітами займається більше, ніж мною!  Руни повисаджував на щастя.

Чи є садівник, чи є помічники?

- Є ціла бригада помічників, будівельників.

- Цілі чотири людини.

- Осіб вісім насправді, але вони на фрілансі, так би мовити. Вони приходять, коли хочуть, а не хочуть – можуть не прийти.

У вас на ділянці повноцінні два будинки. І студії, де ви працюєте, більші, аніж будинок, у якому ви живете.

- У нас чотири студії, а там, де ми живемо, - один маленький поверх.

Виявилося, що живете ви в гостьовому будинку, а працюєте в основному, який все ще недобудований.

- Якщо для нормальних людей правильно збудувати дитячі, спальні – все це. То для ненормальних людей, таких, як музиканти, треба спочатку збудувати всі студії, а вже потім знайти, де після матраців можна жити.

Якось ти розповідала, що в тебе абсолютно порожній холодильник. Маємо нагоду перевірити.

- В морозильній камері  є пшениця, якісь заморожені фрукти, козячий сир.

А що в холодильнику?

- Там зараз шампанське, бо гості приїхали на День народження! Паска, домашні яйці, шампанське для гостей, гречка, мед карпатський.

А паска ще з Великодня? Це їй два місяці?

- Так, пасочка зберігається добре.

Зважаючи на таку кількість плит та устаткування на кухні, чи готуєш ти?

-  У мене вчора була суперечка із чоловіком, майже до бійки. Він каже: «За те, що ти мені готуєш сніданки, я замовкну». Я кожного ранку виставляю Сашкові сніданок: усі види каш, сир із медом, чорниця, протеїнові коктейлі роблю. В нього майже фуршет завжди. Я, дійсно, сніданки готую, навіть якщо я мертва приїхала і впала з літака, я все рівно встану і зроблю йому сніданок. Я не говорю, що готую обіди та вечері, але сніданки в мене завжди креативні.

З іменинницею вас! Як не зустріти маму біля кухні!

- Мама, приїхала за тиждень, готувалася тут.

А що Руслані подарували на День народження?

- Це взагалі ексклюзив! Цілий ящик радості! Мама познаходила це: мій перший бубен, з яким я виступала; сопілку, якою я дуже захоплювалася; блокнот, який сама робила і писала в ньому; перші значки з «Червоної рути», коли я брала участь; бирку, яку видають при народженні.

- А це на фото – її перший концерт.

- Я тоді була така ніжна і гарна, м’язів ще не було.

Тут ти займаєшся спортом?

- Тут я займаюся кожен ранок. Взимку я тут загартовуюся. Ця тераса в мене для того, щоб у будь-яку погоду вийти. Тут неймовірні вітри, бо коли тут починаються вітрові потоки, то враження таке, що всі ми злетимо.

Чия була ідея зайнятися збиранням енергії?

- У мене батько -  професійний теплотехнік і займається цим як приватний підприємець. Зараз я лечу у Шанхай, і мене там нагородять як зірку, яка найбільше приділяє увагу просуванню відновлювальної енергетики у світі. Рік тому, до речі, нагороджували Леонардо Ді Капріо, а цього року – мене. І тут все встановлене руками мого батька. Всі технології ми випробували на своєму будинку – воно працює, дає енергію. Переходьте на такий стиль життя - і вам нічого не буде загрожувати.

Руслано, ось вона, свята святих - студія. Напевно, не один мільйон гривень покладений у всі ці інструменти.

- Я не знаю, бо ця техніка збиралася роками і дещо приїхало ще зі Львова. Тут є трембіта.

Мені здається, що ти спортом почала займатися для того, щоб у трембіту дути. Чи радіють сусіди тому, що в них безкоштовний щоденний концерт Руслани?

- Як тільки вступають низькі частоти, то сусід вибігає і каже: «У мене тут гвинтівка висить, та боюсь, що вона колись вистрілить». Він жартує, але я ніколи не розумію, чи це жарт.

Нещодавно у Лісабоні під час «Євробачення» ти зробила грандіозне шоу. Звичайно, подивилася фінал. Є приклади, коли переможці «Євробачення» поверталися на конкурс, аби знову взяти участь. Цього року – це Олександр Рибак. Не дуже високі оцінки отримують, як правило, переможці «Євробачення» і в другу ріку так само успішно увійти не вдавалося ще нікому. Чи не думала ти вдруге поїхати на «Євробачення»?

- Я хочу, планую, і чекаю такого моменту, але на «Євробачення» треба їхати вже із зовсім іншим завданням і з іншою місією. Вона в мене є, я її відчуваю, і як тільки я назбираю достатньо потужної енергії, я поїду туди за перемогою!

Руслане, чи є відчуття віку? Тому що насправді ти не приховуєш свій вік.

- Ні, мені 45!  Я не відчуваю цього віку, тому що я співаю, танцюю кожний день, в мене тренування, і я не відчуваю втоми. Найголовніший рецепт – божевільні мрії! Не стидайтеся своїх мрій! Можете нікому їх не розказувати, але мріяти ви просто зобов’язані!

Яка в тебе зараз мрія?

- Залізти би зараз на той будинок і повалятися хоча б півгодини, щоб ніхто мене не чіпав, щоб в мене не було ніяких справ і мені не треба було кудись бігти. Я сама, як та сонячна батарея, готова лягти і лежати – оце моя мрія.

Нехай мрії здійснюються! З Днем народження!

Більше новин