«Таємний код віри» ініціює відверту розмову про ставлення церкви до інтимного життя людей

1 квітня о 10:00 на телеканалі «1+1» глядачі побачать другий епізод нового науково-пізнавального проекту.

У пошуках відповідей отець Георгій вирушає до колишньої друкарні Києво-Печерської Лаври, де релігієзнавець звертає увагу на нестандартну трактовку традиційної моралі у «Пісні пісень». Про ставлення до інтимних стосунків в іудаїзмі у відвертій розмові розповість ребе. Глядачі побачать старовинний 250-річний екземпляр Тори, найсвятішої для іудеїв книги, а також дізнаються, як у ній заповідається ставитись до кохання.

Духовне – святе, а тілесне – грішне. Але чи справді це так? Навіть в Біблії є книга, яка відверто описує стосунки між чоловіком і жінкою, і ця книга називається «Пісня пісень». Я хочу з’ясувати, як еротика потрапила до Біблії, - ставить питання ведучий.

Етнографи розкажуть ведучому отцю Георгію особливі традиції українців, такі як вечорниці та «притули», пов’язані з інтимним життям наших предків. А очільниця однієї з ромських громад розповість, які шлюбні традиції існують у її народу.

Щоб дізнатися, чи можуть люди усвідомлено керувати своїм основним інстинктом, священик Георгій Коваленко звернеться до лікаря, який вивчає людський мозок. Психолог пояснить, чому жінки наважуються на аборт, а історик відкриє таємницю монахів, яким зі стародавніх часів вдавалося боротися із плотськими спокусами. Ведучий наважиться на те, на що ніколи не наважувався священик – зустрінеться і відверто поговорить з чоловіком, який розповість про свої нетрадиційні стосунки.

Нагадаємо, цикл документальних науково-пізнавальних фільмів «Таємний код віри» - спільний проект телеканалу «1+1» та «Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості». У кожній програмі ведучий шукає відповіді на питання про релігію та церкву, які хвилюють кожну людину. З’ясувати істину Георгію Коваленку допомагатимуть історики, релігієзнавці, науковці, богослови та філософи.

Ведучий шукає відповіді у Біблії, Корані, Торі, старих манускриптах та храмах різних конфесій. Над виробництвом проекту працює творча група «1+1 Продакшн» під керівництвом генерального продюсера Вікторії Лєзіної.

Більше новин