Олександра Заріцька про почуття до партнера: Я щаслива, коли Юра поруч та переживаю, чи напише він мені після проєкту

Олександра Заріцька відверто розповіла про почуття до свого партнера на шоу "Танці з зірками".

Солістка гурту Kazka Олександра Заріцька відверто розповіла про почуття до свого партнера на шоу "Танці з зірками" Юрія Мєшкова.

Він мені подобається як хлопець. Я би дуже хотіла вірити, що у нас щось може бути після проєкту.

Говорячи про свої страхи, Олександра зізналася:

Я боюсь його втратити, боюсь, що він усе це сприймає як телепроєкт. Переживаю, чи напише він мені після проєкту: «Пішли на побачення?». Я дуже щаслива, коли Юра поруч.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Юрій Мєшков про поцілунок з Олександрою Заріцькою: «Ми обоє були не проти» (ексклюзив)

Олександра також прокоментувала схуденння від виснажливих тренувань:

Я думаю, що мінус 20кг це тільки початок, бо я дуже хочу продовжувати танцювати після проєкту. Це ті 20кг, які заважали мені танцювати. 

Щодо мрії про перемогу Олександра Заріцька зізналась, що хоче, щоб вони з Олею Харлан залишились на проєкті, а вже тоді, у дівочому фіналі...:

Я дуже мрію про перемогу і я мрію, щоб ми вибороли це перше місце. Було б круто, якщо б Юра зайшов у перший для себе сезон і  його ж виграв. Це найбільший шанс в його житті. 

Олександра Заріцька та Юрій Мєшков неодноразово натякали на романтичні стосунки. Юрій навіть зізнавався, що Саша подобається йому як дівчина і що обоє були не проти поцілунку.

Дивтіься, як Олександра Заріцька і Юрій Мєшков танцювали сьогодні віденський вальс під неймовірну "На небі":

Loading...

Дивіться шоу «Танці з зірками» щонеділі о 21:00 на каналі 1+1Квитки на наступні прямі ефіри «Танців з зірками» можна придбати, натиснувши на посилання.

Більше новин