Проект «Танці з зірками» тепер у Viber

У новому сезоні у глядачів та шанувальників проекту буде можливість взяти участь у альтернативному голосуванні.

Вже цієї неділі о 21.00 на телеканалі «1+1» відбудеться третій прямий ефір легендарного оновленого проекту «Танці з зірками».  Минулого тижня за результатами суми балів суддівської трійки Влада Ями, Катерини Кухар, MONATIK та глядачів, проект залишила пара Олександра Скічка та Анни Паламарчук. 

У новому сезоні у глядачів та шанувальників проекту буде можливість взяти участь у альтернативному голосуванні та оцінювати запальні виступи зіркових учасників з телефону, а саме за допомогою програми «Viber», одразу під час виконання артистами постановок у прямому ефірі. Також у мессенджері користувачі зможуть переглянути останні відео з прямого ефіру, прочитати найсвіжіші новини, а також побачити, що відбувається за лаштунками проекту. 

Для цього потрібно вступити до групи у «Viber» або знайти паблік чат "Танці з зірками на 1+1" у пошуковій стрічці програми. 

Зазначимо, що це перший телевізійний діджитал-проект в Україні. Авторами програми виступили партнери телеканалу «1+1» компанія «Middleware»: 

«Телеканал «1+1» і «Corezoid.com» відкрили глядачам «другий» екран в мессенджері «Viber». «Другий екран» - можливість дивитись прямий ефір на своїх телеекранах та одночасно вести комунікацію з мобільного. Тепер прихильники проекту «Танці з зірками» можуть взаємодіяти зі своїми улюбленцями, голосувати за учасників і вести онлайн-комунікацію», - сказав Founder & CEO Middleware Олександр Вітязь.

Під час другого прямого ефіру найменшу кількість балів від суддів «Танців з зірками» та глядачів телеканалу «1+1» отримали пари Олександра Скічка та Анни Паламарчук і Наталі Холоденко та Віталія Загоруйко, потрапивши до зони ризику. Долю пар вирішили судді проекту: MONATIK віддав перевагу Олександру, а Влад Яма та Катерина Кухар - Наталі. 

Цікаво, що третій випуск оновлених «Танців з зірками» проведе ведуча «Світського життя» і «Голосу країни» Катерина Осадча. Чому Катерина замінить Юрія Горбунова, та хто складе пару ведучій на зірковому балконі, глядачі дізнаються 10 вересня о 21.00 на телеканалі «1+1». 

Нагадаємо, «Танці з зірками» утримують показники телеперегляду на високому рівні. Другий випуск шоу по аудиторії 18-54 (Україна) зібрав рейтинг 6.0% та частку 19.7%, по аудиторії 18-54 (50К+) рейтинг 6.9% і частка 23.2%.  Програма «Танці з зірками» очолила ТОП найбільш рейтингових телепродутків тижня, випередивши футбольну трансляцію Україна-Туреччина на ТРК Україна в суботу (рейтинг – 5.3%/4.5%, частка – 18.7%/16.9%) та інші телепродукти на українському ТБ.

Дивіться оновлені «Танці з зірками» щонеділі на телеканалі «1+1» о 21.00

Більше новин