Алла Мазур посіла гідне місце у рейтингу 100 найвпливовіших українців за версією Фокус

Алла Мазур традиційно підтверджує свою впливовість у рейтингах

14 грудня авторитетний журнал «Фокус» підбив підсумки 2017 року і склав десятий, традиційний, рейтинг «100 найвпливовіших українців». Алла Мазур, авторка, журналістка і ведуча програми «ТСН.Тиждень» посіла 71 сходинку, обійшовши таких учасників, як шоумен Сергій Притула (73), бомбардир всіх часів Андрій Шевченко (77) та переможниця пісенного конкурсу «Євробачення 2016» і тренер «Голосу країни» Джамала (84 місце у рейтингу найвпливовіших).

2017-й став для Алли та її колег роком нових можливостей та експериментів. «ТСН. Тиждень» залишається лідером серед підсумкових інформаційних програм завдяки постійній роботі над завоюванням довіри та лояльності багатомільйонної аудиторії. До того ж Алла Григорівна виступила співавторкою книги «Незалежність очима ТСН», у якій поєднала історичні події в Україні та особисті спогади про них.

«Особливість «ТСН. Тижня» – в тому, що ми орієнтуємось не тільки на висвітлення проблеми. А намагаємось вплинути на результат: щоб поліпшити життя українців і добитися вирішення цих проблем. Цього року ми запровадили навіть спеціальну рубрику: «Фейсбук-виклик». На нашій сторінці у Фейсбуку глядачі самі голосують, в який реальний конфлікт треба втрутитися, кого рятувати. І під контролем телекамери нам таки вдається допомогти тим, хто вже втратив надію, від дитячого оркестру, що залишився без інструментів, до цілої вулиці, де люди чверть століття живуть без електрики. Ну а на рівні держави – саме репортажі «ТСН.Тижня» здійняли хвилю суспільного інтересу і до криміналу у видобутку бурштину, і до негараздів церковних», – розповідає про свою роботу телезірка, Алла Мазур.

Нинішній рейтинг став особливим: редакційна колегія журналу істотно оновила формат спецвипуску. Всі учасники списку були розподілені на 7 основних блоків, які відповідають їхній сфері діяльності і в якій вони досягли найбільших результатів: «Керманичі», «Магнати», «Стратеги», «Майстри», «Кумири», «Лідери», «Новатори». Така концепція дозволила рейтингу максимально розкрити своїх героїв і відзначити їхній вагомих внесок в розвиток країни. Особливістю цього випуску стало і те, що більшість текстів написані не штатними журналістами, як було останніх 10 років, а впливовими, добре відомими в Україні та за її межами людьми.

На думку редакції, впливові українці - це люди, які ототожнюють себе з Україною, мають велику вагу в суспільстві і є безумовними авторитетами.

У першій частині рейтингу традиційно політики і бізнесмени. Проте в рейтингу багато представників ЗМІ: керівники, власники медіахолдингів, відомі телеведучі, шоумени, адже медіа залишаються одними з найбільш впливових важелів в українському соціумі.

До блоку «Майстри», увійшов Олександр Ткаченко, генеральний директор 1+1 медіа, як найкращий телеменеджер України і посів 65 місце.

99 позицію рейтингу зайняв найкращий вчитель фізики та астрономії за версією Global Teacher Prizе Ukraine -Пауль Пшенічка з Чернівців. Паулю Францовичу вже 70 років, але він досі викладає у Чернівецькому ліцеї №1.

Провів урочисту презентацію журналу для гостей і фігурантів рейтингу Єгор Гордєєв, ведучий ранкової програми «Сніданок з 1+1» на телеканалі 1+1.

«ТСН. Тиждень» – найпопулярніші підсумкові новини на українському ТБ. За результатами осені 2017 за аудиторією 18-54 (Україна) рейтинг програми становив 4.9%, частка – 13.5%, за аудиторією 18-54 (50К +) рейтинг – 4.5%, частка – 13.5%.

Більше новин