Чи корисна щоденна ходьба? Заняття спортом у різному віці коментує лікар-вертебролог

Чи всім підходить щоденна ходьба? Яким спортом можна займатися вагітним жінкам та людям похилого віку? Чи корисна зарядка для організму — розказав вертебролог Олексій Казаков.

Існує думка, що щоденна ходьба дуже корисна для організму. Зараз багато людей ведуть здоровий спосіб життя: бігають, займаються спортом, купують фітнес-браслети та контролюють щоденну кількість шагів. Та чи всім підходить щоденна ходьба?

Як почати займатись спортом, щоб не потрапити до травматології? На ці питання відповів вертебролог Олексій Казаков у програмі «Твій день»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно сидіти за партою, щоб не нашкодити здоров'ю та не зіпсувати поставу (розказав лікар-вертебролог)

Вертебролог Олексій Казаков прокоментував, що, Так, дійсно, щоденна ходьба потрібна кожній людині:

Річ у тому, що під час ходьби залучається дуже багато м'язів в нашому організмі. Ходьба дуже гарно впливає на судини та артерії — покращується кровотік, людина почуває себе набагато краще й не так швидко старіє. 

Але для того, щоб ходьба принесла користь, вона повинна бути постійною, інтенсивною та відбуватися на свіжому повітрі. 

Скільки кроків людина повинна робити за день

Наукові дослідження показали, що 7 тисяч кроків на день суттєво знижують ризик смертності (приблизно на 50%). 

Спорт без віку: якими повинні бути фізичні навантаження в кожній віковій групі

Олексій Казаков прокоментував, що лікувальна фізкультура та зарядка корисні у будь-якому віці. Вони підтримують здорову форму організму, але навантаження повинні бути адекватними фізичній формі організму. 

Як правильно тренуватись, щоб бути здоровим дивіться у відео сюжеті. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самокати, велосипеди та ролики: чи можуть вони бути шкідливими для здоров'я? Розповідає лікар-вертебролог (ВІДЕО)

Дивіться відео сюжет про те, як краще носити важкі пакети, щоб не травмувати спину:

Loading...

Більше новин