Існує думка, що щоденна ходьба дуже корисна для організму. Зараз багато людей ведуть здоровий спосіб життя: бігають, займаються спортом, купують фітнес-браслети та контролюють щоденну кількість шагів. Та чи всім підходить щоденна ходьба?
Як почати займатись спортом, щоб не потрапити до травматології? На ці питання відповів вертебролог Олексій Казаков у програмі «Твій день».
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як правильно сидіти за партою, щоб не нашкодити здоров'ю та не зіпсувати поставу (розказав лікар-вертебролог)
Вертебролог Олексій Казаков прокоментував, що, Так, дійсно, щоденна ходьба потрібна кожній людині:
Річ у тому, що під час ходьби залучається дуже багато м'язів в нашому організмі. Ходьба дуже гарно впливає на судини та артерії — покращується кровотік, людина почуває себе набагато краще й не так швидко старіє.
Але для того, щоб ходьба принесла користь, вона повинна бути постійною, інтенсивною та відбуватися на свіжому повітрі.
Наукові дослідження показали, що 7 тисяч кроків на день суттєво знижують ризик смертності (приблизно на 50%).
Олексій Казаков прокоментував, що лікувальна фізкультура та зарядка корисні у будь-якому віці. Вони підтримують здорову форму організму, але навантаження повинні бути адекватними фізичній формі організму.
Як правильно тренуватись, щоб бути здоровим дивіться у відео сюжеті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Самокати, велосипеди та ролики: чи можуть вони бути шкідливими для здоров'я? Розповідає лікар-вертебролог (ВІДЕО)
Дивіться відео сюжет про те, як краще носити важкі пакети, щоб не травмувати спину:
Loading...