Андрій Макаревич розповів, що скоро вчетверте стане батьком та про евакуацію батьків дружини з Києва (ексклюзив ЖВЛ)

Ексклюзивне інтерв'ю Андрія Макаревича та його дружини для ЖВЛ.

Андрій Макаревич зі своєю дружиною Ейнат Кляйн з 2014 року активно підтримують Україну, засуджуючи агресію росії. Музикант та лідер гурту "Машина времени" разом з дружиною дали ексклюзивне інтерв'ю ЖВЛ, частину якого показали у "Сніданок. Онлайн" (повне відео інтерв'ю вже завтра на YouTube ЖВЛ).

Ексклюзивно в інтерв'ю ЖВЛ пара зізналась, що чекає поповнення в родині. Проте головною темою розмови стала війна в Україні, яку 24 лютого відкрито та повномасштабно розпочала росія.

Ізраїльська мандрівниця Ейнат Кляйн родом із Києва. Тут вона народилась і тут живуть її батьки. У сусідній з батьками будинок прилетів снаряд і Кляйн довелось організовувати екстрену евакуацію родичів:

"Поїхали минулого тижня, тому що мої батьки, як і Андрій, були впевнені, що такого бути не може. Ситуація дійсно якась фантасмагорична. Ніхто не міг її передбачити. Тому вони їхали пізніше, коли вже були воєнні дії у Києві. За допомоги єврейських та ізраїльських рятувальних місій та організацій, які дуже допомогли нам".

Перетнувши три кордони, батьки дістались до дочки в Ізраїль і вся родина тепер у зборі, включно з улюбленим котом:

"Все це було нервово і тривожно, тому що був невідомий ще механізм усіх цих дій та були ризики. Завжди ставиш собі питання: чи правильно я роблю". 

Також із Москви до Ізраїлю прилетів чоловік Ейнар, музикант Андрій Макаревич. Він підтримував Україну з 2014 року, а за 8 років його позиція стала ще твердішою та однозначнішою:

"Майже у кожного росіянина в Україні є або друг, хоча б один, або знайомий, або родич. І зараз ми у них стріляємо. Що взагалі відбувається? Припиніть це божевілля негайно!"

Макаревич не зміг лишитись осторонь, бо Україна завжди посідала особливе місце в його серці:

"Я у Києві бував десятки, може сотні разів, починаючи з 80-го року, коли ми приїхали туди вперше. Це було неймовірно. Це завди було місце, де нас завжди особливо приймали".

Артист зізнається, що до останнього сподівався, що росія не піде в наступ:

"Я сподівався чомусь, що все обійдеться без цього. Я завжди сподіваюсь на краще. Тут мене інтуіція підвела".

Андрій та Ейнат дуже болісно переживають все, що відбувається в Києві, Харкові та інших українських містах і геть не має значення, скільки тон хейту ллється за це від російських пропагандистів, адже подружжя чекає на можливість завітати до Києва, мирного та відновленого. Ейнат мріє піти до свого улюбленого бару, а Андрій зустрітися з друзями, яких у нього в Києві багато і за яких він дуже переживає: 

"Ми разом підемо до бару та разом побачимося з друзями", — зазначила Ейнат. 

Ймовірно, що компанію їм складе і новий член родини — дитинка, яка от-от народиться у зіркового подружжя:

"Мабуть, це буде єдиною світлою новиною у цьому непроглядному пеклі, у якому ми знаходимось. Тому намагаємось концентруватись на цьому". 

Повне відео з інтерв'ю Андрія Макаревича та його дружини ексклюзивно для ЖВЛ буде вже завтра, 28 березня на ютуб-каналі ЖВЛ. Фрагмент можна переглянути тут:

Loading...

Більше новин