В «Арґумент-Кіно» проаналізують документальні фільми про історію України

В «Арґумент-Кіно» проаналізують документальні фільми про історію України
1plus1.ua

Ведучий шоу Володимир Войтенко розповість про документально-художнє кіно.

Поділитися:

Із 20 на 21 листопада о 01:40 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі 1+1 у розмові з режисером Тарасом Химичем ітиметься про його ігровий повнометражний дебют, історичну драму «Жива», а ще про зняті ним документально-художні стрічки з української історії.

Сюжет «Живої», що він заснований на реальній історії, розгортається в Карпатах 1950-их років. Радянська влада, остаточно оговтавшись після Другої світової війни, рішуче викорінює український національний опір.

У центрі протистояння опиняється дівчинна Анна, наділена віщими надприродними властивостями. Містичний елемент ніби суголосний місцю дії стрічки. Адже Карпати вже звично, зокрема, й у традиціях українського кінематографа, постають територією аномальною, що полонить перебіг часу та людські долі, нікого просто так не випускаючи зі своїх тенет.

Також глядачі дізнаються про інші прокатні новинки. Зокрема, це спортивна драма українського режисера Олексія Шапарєва «Правило бою», психологічний трилер знаменитих бельгійських постановників братів Дарденів «Невідома», британська кримінальна комедія «Війна проти всіх» (реж. Джон Макдона) та американський фентезійний блокбастер «Інший світ. Кровна помста» (реж. Анна Ферстер).

Окрім того, у найближчому випуску «Арґументу-Кіно» телеесеї про французького актора Венсана Касселя, а також про фільм Сергія Параджанова «Українська рапсодія» (1961) та фільм Джеймса Вейла «Франкенштайн» (1931).

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю