В «Арґумент-Кіно» розкажуть про феномен «монтажного кіно»

В «Арґумент-Кіно» розкажуть про феномен «монтажного кіно»
1plus1.ua

Володимир Войтенко та Дмитро Бондарчук поговорять про повнометражний фільм «Історія рук».

Поділитися:

Вночі з 23 на 24 жовтня о 00:55 у програмі «Арґумент-Кіно» на телеканалі 1+1 у розмові з українським режисером-дебютантом Дмитром Бондарчуком ітиметься про феномен «монтажного кіно» та про його повнометражний монтажний фільм «Історія рук», що демонструватиметься як особлива подія на 46 Київському МКФ «Молодість». Ця унікальна стрічка складається з фраґментів біля 700 фільмів світового кінематографа й розгортає на екрані історію людського життя та людських пристрастей від народження до прощання зі світом. 

Також на глядачів чекає розповідь про найприкметніші кінотеатральні прем’єри наступного тижня: американський блокбастер за мотивами коміксів «Доктор Стрендж» реж. Скота Дериксона, французька комедія актриси й режисерки Жюлі Дельпі «Матусин синочок» та іспанська анімація для найменших глядачів «Велика втеча» реж. Хомана де Сомавії.

Окрім того, у найближчому випуску «Арґументу-Кіно» – телесеї про класика італійського кіна Лукіно Вісконті («Рокко і його брати», «Загибель богів», «Сімейний портрет в інтер’єрі») та видатного новозеландського режисера Пітера Джексона («Володар перснів», «Кінґ-Конґ»).

В рубриці «Серіальний кіноефект» ітиметься про непересічні кінематографічні чесноти популярного телевізійного серіалу «Справжній детектив» та автора ідеї цього твору й сценариста Ніка Пацолатто.

Нагадаємо, що нещодавно ведучий «Арґумент-Кіно» Володимир Войтенко написав рецензію на фільм «Століття Якова».