1+1 медіа запустила мобільний додаток для перегляду фільмів і серіалів

Додаток 1+1 video з'явився в онлайн-магазині Google play

Програма відкриває доступ до понад 20 тисяч годин шоу, серіалів та фільмів медіагрупи.

Поділитися:

Група компаній 1+1 медіа запустила мобільний додаток для android-пристроїв з фільмами і серіалами VOD-платформи 1+1 video.

Бібліотека відео, до якого програма відкриває доступ, містить більше 20 тис. годин художніх і документальних фільмів, серіалів, розважальних шоу виробництва медіагрупи. Як і у випадку з веб-платформою, у користувачів програми є можливість перегляду прямих трансляцій 7 телеканалів медіагрупи: 1+1 international, 1+1, 2+2, ТЕТ, Плюсплюс, Бігуді, УНІАН ТБ, а також 5 партнерів-мовників, в числі яких ZIK, UA:Перший, Громадське ТБ, 24 канал і 8 канал.

Крім того, абоненти пакету «Безлім Відео» мобільного оператора «Київстар» отримають вільний доступ до додатка без тарифікації трафіку.

«Ми бачимо зростання споживання контенту на мобільних пристроях, тому хочемо розвивати монетизацію цього типу платформ. Поки що ми працюємо по рекламній моделі, але в найближчому майбутньому запустимо платну підписку.

Для нас важливо надати глядачам вибір і зручний формат плати за контент.

Таким чином в майбутньому у цього продукту буде дві моделі монетизації - рекламна і платна підписка. Якщо наші розрахунки спрацюють, то в наступному році випустимо версію для смартфонів з IOS», - зазначає Анна Ткаченко, директор Діджитал-напрямку 1+1 медіа.

У додатку передбачено кілька режимів роботи, завдяки яким дивитися відео на екранах смартфонів буде зручно як при тьмяному освітленні, так і в сонячну погоду. У найближчих планах з розвитку продукту - додати особистий кабінет користувача і можливість формування улюблених добірок відео.

Завантажити додаток 1+1 video можна в онлайн-магазині Google play.