Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Чоловіки 1+1 розповіли, які подарунки насправді хочуть отримувати

14 жовтня свято особливе – День Захисника України та Покрова

Ведучі «1+1» розмірковують про нову для країни дату, традиції її святкування і про подарунки у цей день.

Святослав Гринчук«Чоловіки — це великі діти, які теж люблять класні подарунки, просто інколи соромляться це виказувати. Якщо ж говорити саме про День захисника України — то тут усі наші захисники, мабуть, мріють про те саме. Про перемогу, мир та безпеку, — зізнається ведучий «ТСН» Святослав Гринчук. — Простіше кажучи — про те, щоб не було від кого захищати.. От тоді вже і можна буде вибирати подарунки між стандартними шкарпетками та парфумами. До речі, не лише чоловічими. Серед захисників України — чимало захисниць. І це не менш їхнє свято».

І з своїм колегою погоджуєтся ведучий «Сніданок з 1+1» Єгор ГордєєвЄгор Гордєєв.

«ТОП-подарунок на День захисника — це повернення з бліндажів до своїх близьких. Сьогодні — поки так. Це не «чоловіче» свято із піною для гоління. В тому сенсі, що не тільки чоловіче і не це головне. Думаю, коли ми до кінця зрозуміємо цю дату, це буде день без подарунків. Можливо, замість них будуть родинні застілля і спогади».

У День захисника України я хотів би отримати перемогу на Донбасі, —  Олексій Душка

Якщо вам хочется зробити подарунок від щирого серця, то не забувайте, від коханої людини він завжди найкращий.

Юрій Горбунов«Чоловікам справді складно вибирати подарунки. Тут я згоден з жінками. Але точно можу сказати, що чоловікам завжди дуже приємно, коли його друга половина пам'ятає про подарунок, серйозно над цим питанням працює, думає, вибирає, — зізнається Юрій Горбунов. — Звичайно, чоловіки дуже люблять сюрпризи. А подарунок від коханої людини завжди найкращий».

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.