«Негативні персонажі існують, щоб відтіняти добро»: акторка Надія Хільська, яка зіграла у серіалі Батьківський комітет, розповіла, чому погодилась на роль головної антагоністки

Батьківський комітет
Надія Хільська розповіла про свою роль у серіалі Батьківський комітет
1+1 Україна

Серіал Батьківський комітет — це глибока та емоційна історія про українців, які протистоять примусовій депортації дітей із тимчасово окупованих територій до Росії.

Поділитися:

Батьківський комітет розкриває складні теми виживання, зради та боротьби, наголошуючи на силі та мужності українців. Це історія, яка змушує задуматися про справжню ціну свободи та майбутнє українських дітей. 

Сюжет серіалу розгортається у невеликому містечку на лівому березі Дніпра, яке перебуває під окупацією. Головна героїня — завідувачка дитячого садка Оксана Заброда, жінка із чіткою проукраїнською позицією. На початку війни вона була бунтаркою, однак місяці, проведені у підвалі, змусили її стати людиною, яка просто намагається вижити. Проте все змінюється, коли Оксана дізнається, що її доньку, яка планує поїхати в табір в Криму, планують депортувати до Росії.

Головну антагоністку серіалу зіграла акторка Надія Хільська. Її персонаж — керівниця міського відділу освіти, яка отримала свою посаду шляхом доносів та зрадництва. Для акторки ця роль стала не простою, адже вона особисто пережила втрату: її чоловік, Олексій Хільський у серпні 2023 загинув на фронті.

Батьківський комітет
1+1 Україна

Надія поділилася своїми думками щодо ролі:

«Ну насправді хтось ж має грати негативних персонажів. У цьому серіалі це зробила я. До того ж негативні персонажі мають існувати для того, аби відтіняти добро. Тим паче, що ми з режисером хотіли створити не просто злого персонажа, а того, який став таким через певні обставини».

А також прокоментувала характер власної героїні у серіалі:

«Це людина, яка просто не змогла, здалася та жила в тих обставинах в яких вона просто виживала. Так, вона виживала таким чином, але хто як може. І ми не маємо права судити її за це». 

Акторка підкреслила важливість збереження людяності в складних умовах:

«Я нікому не побажаю жити в таких обставинах — це нереально страшно. Українці неймовірні люди. Так, безумовно є люди, образно кажучи, «нелюди», але хай це вже буде вирішувати суд. Ми не знаємо, які в них були погрози, що їх переслідувало, чому вони так вчиняли, тому не нам засуджувати».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ізолятор за погану поведінку та пропаганда, що Україна згорить: підліток, який пережив примусову депортацію, розповів, як Росія намагається позбавити викрадених дітей української ідентичності

Новини по темі