UA RU

Телеканал 1+1 покаже «Чудо за розкладом»

Чудо за розкладом
©© 1plus1.ua

Глядачам телеканалу 1+1 покажуть прем'єру мелодрами «Чудо за розкладом».

4 вересня о 21.00 на каналі 1+1 відбудеться прем'єра мелодрами Чудо за розкладом – 4-серійного телесеріалу виробництва студії Sister's Production.

За сюжетом, головна героїня Вероніка – молода і красива, але після автомобільної аварії прикута до інвалідного крісла. Вона перебуває в депресії і не вірить в можливість власного одужання.

Єдине, що виводить її з такого стану – захоплення астрономією і рідкісне явище, яке незабаром має відбутися: зіткнення комет в сузір'ї Волосся Вероніки. Випадково вона знайомиться з Андрієм, молодим успішним юристом. Він починає відвідувати Вероніку і підштовхувати її до боротьби з недугою.

Молоді люди закохуються один в одного, Андрій навіть йде від дівчини, з якою повинен був незабаром одружитися. Але Вероніці і Андрію доведеться пройти через безліч перешкод, щоб нарешті бути щасливими.

Цей фільм привертає увагу цікавим сюжетом. Ми не просто розповідаємо історію про дівчину з обмеженими фізичними можливостями, ми показуємо, як вона вміє любити і бути коханою, – розповіла креативний продюсер і актриса фільму Дар'я Трегубова.

Головну героїню зіграла актриса Катя Молчанова, яка зараз знімається в багатьох фільмах. Її персонаж - дуже цікава дівчина, захоплюється астрономією і їздить на мотоциклі. Однією з найскладніших і красивих сцен, яку знімали з акторкою, була сцена аварії. Креативний продюсер каже, що у всієї знімальної групи просто завмирали серця.

Чудо за розкладом привертає увагу не тільки цікавим сюжетом, а й зірковим акторським складом. У картині знімалися: Катерина Молчанова, Сергій Стрельников, Дмитро Лаленков, Анна Варпаховська, Інна Мірошниченко, Остап Ступка, Володимир Горянський, Тарас Денисенко. Режисером виступила Ірина Громозда.

Нагадаємо, що цієї осені телеканал 1+1 готує безліч гучних прем'єр, серед яких комедійні телесеріали Кандидат, Село на мільйон, Найкращий тиждень мого життя, другий сезон серіалу Матусі.

Анонси

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю