Чоловіки 1+1 освідчилися глядачкам словами українських ліриків
![Чоловіки 1+1 освідчилися глядачкам словами українських ліриків Чоловіки 1+1 освідчилися глядачкам словами українських ліриків](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/308/178/12c17e7a45cf86bc18b7d66783aa994e.png)
Відомі ведучі й актори оригінально зізналися в коханні.
До Дня святого Валентина відомі ведучі та актори цікаво освідчилися в коханні глядачкам 1+1 - словами з українських віршів та пісень.
У соціальних мережах з'явилися відео- та фото з хештогом #ДеньЗакоханих у віршах. Ведучі 1+1 Юрій Горбунов, Володимир Остапчук, Олександр Попов, Руслан Сенічкін, суддя Танців з зірками та Ліги сміху Влад Яма, комік Юрій Ткач, актор студії Квартал 95 Євген Кошовий, актори серіалу Школа Микита Вакулюк та Олександр Петренко "заговорили" словами з вірша Івана Франка (Не знаю, що мене до тебе тягне), пісень Володимира Івасюка (Мила моя) та гурту Антитіла (Моя дівчина).
Також зазначимо, що 1+1 вже чекає завершення зими. В ефірі телеканалу 1+1 з'явилися ролики за участю ведучих, які наближують відчуття весни.