«1+1» розпочав роботу над документальним фільмом «Діти перемоги»

«1+1» розпочав роботу над документальним фільмом «Діти перемоги»
1plus1.ua

Новий фільм присвячений страшним подіям під час Другої світової війни.

Поділитися:

«Діти перемоги» - сповідь з перших вуст очевидців: війна очима дітей, у яких вона забрала все. Документальна драма зіткана з історій нині живих свідків масштабної трагедії, яку пережила Україна з 1939 по 1945 роки, опинившись в епіцентрі війни. Саме Україна була охоплена війною одразу з двох фронтів - вдвічі більше пригнічень, болю, страху, смертей.

В картині зібрані сповіді шістьох людей з різних куточків України, які ще дітьми пережили жахіття тих років. У кожного своя історія та своє ставлення до війни й перемоги.

Над стрічкою працює команда Управління журналістських проектів 1+1 медіа, режисер-постановник Сергій Сотниченко, оператор-постановник Віталій Панасюк, а його автором стала ведуча та журналіст Світлана Усенко. Фільмографія автора складається з таких картин, як «Таємниці генія Шевченка», «Секрети Бандери», «Розщеплені на атоми», «ТСН. 20 років» та багато інших.

Нагадаємо, документальна драма  «Розщеплені на атоми», присвячена 30-й річниці Чорнобильської трагедії, стала найбільш успішним документальним фільмом 2015-2016 років.

«У цьому фільмі я шукаю відповідь на питання: чим для нас, українців, є 9 травня? Торжеством перемоги? Чи трагедією, що торкнулася кожної родини? Я спробувала зібрати історію України у Другій світовій зі шматочків людської пам’яті. На момент війни усі герої нашого фільму були ще дітьми. Всі вони народилися у різних куточках України, несхожих між собою сім’ях. Тому і війну кожен із них бачив по-своєму. Герої нашого фільму, на жаль, вже останні свідки тих страшних подій. Ми звикли називати їх дітьми війни. А я вважаю, що вони – діти перемоги. Бо кожен із них здобув свою власну перемогу життя над смертю», - розповіла автор фільму Світлана Усенко.

Всі розповіді будуть доповнені художньою реконструкцію пережитих героями фільму подій, а також унікальними відео-матеріалами часів Другої світової війни, які авторам фільму вдалось знайти у державних архівів України та Росії.

Прем’єра документальної стрічки відбудеться у травні 2017 року на телеканалі 1+1.