Ольга Сумська кардинально змінила імідж заради нової ролі

Ольга Сумська змінила зачіску заради ролі у серіалі Дві матері
viva.ua

Актриса виконає роль матері коханого головної героїні у новому проекті каналу 1+1 "Дві матері"

Поділитися:

Восени на телеканалі «1+1» відбудеться прем’єра нового серіалу «Дві матері», виробництвом якого займається «1+1 Продакшн». У стрічці зіграють популярні українські та білоруські актори Ольга Сумська, Ірма Вітовська, Зоряна Марченко, Ольга Атанасова, Віталіна Біблів, Микола Боклан, Михайло Пшеничний та Кирило Дицевич.

На своїх сторінках у соціальних мережах актори мелодрами діляться ексклюзивними кадрами зі зйомок. Так, Ольга Сумська, яка виконає роль матері коханого головної героїні, спеціально для ролі у стрічці кардинально змінила імідж, зробивши нову зачіску.

Заради ролі я завжди сміливо йду на експерименти

«Я сама запропонувала продюсерам змінити зачіску для ролі Лідії. Ми декілька днів шукали новий  образ, пробували різні варіанти, але нічого нового та цікаво не могли знайти. На цю зачіску мене надихнула Катрін Деньов, з якою, до речі, я познайомилась на кінофестивалі «Молодість». Я подумала: чому б і ні! І вранці у свій перший знімальний день прямо перед моєю сценою мене підстригли, бо за такого насиченого графіка до салону я просто не встигала», - розповіла Ольга.

Нагадаємо, сюжет стрічки розгортається навколо двох молодих жінок, Марти та Зої, долі яких назавжди пов’язала смерть близької людини. Марта – наречена, а Зоя – сестра загиблого талановитого хлопця Сергія. Неспроможна пережити смерть коханого, вагітна Марта втрачає їхню дитину та згодом дізнається про страшний діагноз – безпліддя. До того ж, Зоя вважає Марту винною у смерті брата та прагне помститися за це.

З часом доля знову переплітає у химерний вузол життя дівчат. Між ними знов з’являється один коханий чоловік - багатий спадкоємець імперії ресторанів Андрій Завадський, його мати та одна на двох дитина, яка опинилась у центрі нещадного протистояння двох матерів. Дві жінки спробують з’ясувати хто з них має більше права на дитину - сурогатна чи рідна матір.

Виробництвом стрічки займається «1+1 Продакшн», продюсери – Дарина Жукова, Олена Єремєєва та Вікторія Баранова. Головний режисер та креативний продюсер – Євген Баранов, оператор-постановник- Віталій Запорожченко.

Прем’єра стрічки запланована в новому телевізійному сезоні на телеканалі «1+1».

Також серіал можна буде переглянути на онлайн-платформі 1+1 video. Це власний VOD-сервіс, який об'єднує весь контент, що був показаний в ефірі телеканалів групи, й дає змогу дивитись улюблені серіали та шоу на будь-якому пристрої в будь-який час.