Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Дзідзьо Перший раз, фіьм, художній фільм, скоро на 1+1,  Режисер, Михайло Хома, режисер Тарас Дронь Дзідзьо не встигає на рейс в Португалію, де його чекала мама та незнайома дівчина Зоряна, з якою хотіла познайомити мати. Легковажність сина розгнівала матір і вона відправила сина жити в село, де розпочинається нове життя Дзідзьо. 

Дзідзьо не встигає на рейс в Португалію, де його чекала мама та незнайома дівчина Зоряна, з якою хотіла познайомити мати. Легковажність сина розгнівала матір і вона відправила сина жити в село, де розпочинається нове життя Дзідзьо. 

DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ у соцмережах

DZIDZIO ПЕРШИЙ РАЗ
Прем'єра – DZIDZIO: Перший раз. Дивись 29 квітня о 20:15 на 1+1
Найзапальніша романтична комедія з улюбленими героями – DZIDZIO: Перший раз. Дивись 29 квітня о 20:15 на 1+1.
Показати більше
Показати менше

Дзідзьо спізнюється на літак до Португалії, де на нього чекала мама та знайомство з дівчиною Зоряною, яку вона йому і підшукала. Мама так розгнівана легковажністю сина, що виганяє його зі своєї міської квартири та відправляє у дідову хату.

У селі Дзідзьо починає життя із дуже делікатної для себе ситуації. Його друг та сусід Бодя Павук починає розважати Дзідзя у свій брутальний спосіб. Але у чоловічий тандем втручається тендітна дівчина із дивним ім'ям Квітка. Пристрасті розпалюються, емоції вирують, інтриги посилюються. Яким буде перший раз Дзідзя?