uaru

Хто пройшов у фінал Голосу країни-9

Стали відомі імена фіналістів 9 сезону вокального шоу.

Вчора глядачі 1+1 побачили грандіозний півфінал 9 сезону наймасштабнішого вокального шоу Голос країни-9. Тренери та глядачі побачили виступи 8 найсильніших учасників і визначили своїх фаворитів.

Отже, у фінал Голосу країни-9 потрапила Оксана Муха із команди Dan Balan. Дівчина вийшла на сцену із піснею «Два кольори» і виступила у пам'ять про легендарну Квітку Цісик. 

Із команди Потапа у фіналі Голосу країни-9 ми побачимо Карину Арсентьєву. У півфіналі вокалістка вийшла на сцену із піснею Whitney Houston - I have nothing.

MONATIK вступить у фінальний бій разом із Вікторією Олійник. У півфіналі Голосу країни-9 дівчина вийшла на сцену з піснею «Соколята» і неймовірно розчулила свого наставника.  

Тренер Тіна Кароль побореться у фіналі з вокалістом Андрієм Хайатом. У півфіналі вокального талант-шоу вокаліст переспівав хіт гурту Kazka - Плакала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відоме ім'я другого тренера Голосу. Діти-5

Більше новин
Юрій Мєшков про поцілунок з Олександрою Заріцькою: «Ми обоє були не проти» (ексклюзив)

Партнер Олександри Заріцької на проєкті «Танці із зірками» Юрій Мєшков ексклюзивно розповів про те, яка Олександра в житті, про підготовку до ефірів та про їх поцілунок.