Об’єднані територіальні громади здійснюватимуть мрії українців за 48 годин

Об’єднані територіальні громади здійснюватимуть мрії українців за 48 годин
Дивіться перший випуск Громада на мільйон онлайн

4 лютого о 9.50 глядачі 1+1 побачать другий випуск проекту Громада на мільйон.

Поділитися:

У неділю 4 лютого о 9.50 телеглядачі 1+1 побачать другий випуск соціального бізнесово-розважального проекту Громада на мільйон, в якому вперше у форматі реаліті дізнаються про процес децентралізації в Україні. Проект створено спільно з програмою підтримки децентралізації  в Україні Агентства США з міжнародного розвитку   “Децентралізація приносить кращі результати та ефективність” (DOBRE). 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 1+1 стартує нове реаліті-шоу Громада на мільйон

У реаліті 5 з 665 об’єднаних територіальних громад (ОТГ) України змагаються за 1 мільйон гривень від фонду WHISEF, які зможуть використати на власний розвиток. У кожному випуску громади-учасники отримують завдання від ведучих та інвесторів Ірини Озимок і Дмитра Огньова, за виконання яких отримують віртуальні кошти та наближаються до головного призу.

В неділю громади отримають нове завдання, в рамках якого повинні будуть за 48 годин реалізувати соціальну ініціативу та здійснити мрію однієї української родини.

Так, Бузька громада, об’єднавшись, допомагатиме  батьку-одинаку, який виховує трьох дітей. Скала-Подільська ОТГ обрала своєю метою допомогу малозабезпеченим родинам та забезпечення їх дровами та одягом. Печеніжинська громада спробує влаштувати майбутнє осиротілих дітей, якими опікується старший брат. Доброю справою Княгининівської громади стане здійснення мрії місцевої поетеси, яка все життя прагнула видати збірку власних творів, а Новопсковська ОТГ за відведений час спробує відкрити власний інформаційно-просвітницький центр.

У проекті Громада на мільйон телеглядачі можуть побачити, які можливості відкриває процес децентралізації для жителів кожного регіону, та як завдяки незначній сумі грошей прості українці можуть творити великі зміни.

Чи зможуть громади-учасники об’єднатися заради доброї справи та здійснення мрії односельчан - дивіться 4 лютого о 9.50 на 1+1 у проекті Громада на мільйон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стали відомі імена ведучих реаліті Громада на мільйон