UA RU

Невідомі факти про Хазяйку: Олена Стефанська знялась у кліпах тренерів Голос країни

Біографія Олени Стефанської у добірці 1plus1.ua

Після  успішної прем'єри серіалу Хазяйка на 1+1 виконавці головних ролей переживають неймовірну хвилю популярності.

"Хазяйка" Олена Стефанська своє особисте життя ретельно приховує, але у талановитої акторки чимало цікавих фактів у біографії.

Виконавиця ролі Аліни Хмелевської у цьому році відзначає ювілей – 50 років. Освіту здобула у Київському інституті театрального мистецтва ім. Карпенко-Карого. Шанувальники можуть побачити  Олену Стефанську не тільки на телебаченні, але у Театрі російської драми  ім. Лесі Українки. На сцені Олена вже понад двадцять шість років.

Попри тендітну зовнішність, їй неодноразово доводилось втілювати образи фатальних жінок. Навіть у кліпі Олександра Пономарьова Стефанська розбиває серце герою пісні "Чомусь так плакала вона" та змушує понервувати чоловіків на швидкісній трасі у кліпі Океану Ельзи "Сосни".

Була  у шлюбі з актором Дмитром Лалєнковим, відомим за серіалом "Леся і Рома". Разом вони виховують двох дітей - 25-річного Микиту і 10-річного Іллю. Микита закінчив Київський театральний інститут за фахом телережисури. У нього свої проекти та сценарії. А молодший Ілля час від часу грає разом з мамою  у театрі. Свій другий шлюб Олена Стефанська від преси приховує і не розкрила  ім'я коханого навіть Каті Осадчій.

"Маю коханого чоловіка, але оскільки минулий шлюб був відкритий, а я не дуже публічна людина, хочу, щоб моє особисте життя було непублічним".

Знялась у відомих серіалах Свати-2 та День народження Буржуя-2.

Дивіться останню серію Хазяйка - 14 серія від 23.02.2016 на нашому сайті. 

Хазяйка – новий серіал виробництва 1+1 продакшн. Cценарій написала українська письменниця Ірина Чернова, переможниця премії "Коронація слова", відома читачам під псевдонімом Люко Дашвар. Більше інформації дивіться на офіційному сайті.

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю