Світське життя: Головна героїня серіалу Хазяйка розповіла про особисте життя

Хазяйка
Світське життя: Головна героїня серіалу Хазяйка розповіла про особисте життя

Зірка серіалу Хазяйка, українська акторка Олена Стефанська, щаслива у другому шлюбі

Поділитися:

Зірка серіалу Хазяйка, українська акторка Олена Стефанська, щаслива у другому шлюбі, про що вона розповіла Катерині Осадчій в програмі Світське життя.

Олено,  зараз на каналі 1+1 з успіхом стартував серіал Хозяйка, де ви граєте головну роль. Ваша героїня – справжнє стерво. Можливо, ваші колеги по театру навіть і не знали, що ви можете бути такою?

 –  Так, кажуть. А я відповідаю, що якщо мене довго не годувати, я буду саме така!

То на знімальному майданчику вас довелося не годувати, аби ось цю стерву з вас витягнути?

– Ні, кожна людина має гарні та погані якості. Я вже доросла дівчинка, прожила певний період часу, звісно, я маю жорсткість і твердість, і були життєві обставини, які закаляли мій характер.

 У вас з вашим колишнім чоловіком – Дмитром Лалєнковим, відомим за серіалом "Леся і Рома", двоє синів. Старший – дорослий, йому вже 26 років. А коли молодший син дивиться серіал, чи він не лякається, що мама може бути ось такою?

 – Бувають такі моменти, але дуже рідкісно. Коли дивиться фривольні сцени – ображається та ревнує, поки що не розуміє, що це гра, ображаться, йде в іншу кімнату та потім не розмовляє зі мною кілька годин.

Нічого не відомо про ваше нинішнє життя. У вас є чоловік?

 – Так, маю коханого чоловіка, але оскільки минулий шлюб був відкритий, а я не дуже публічна людина, тому зараз хочу, щоб моє особисте життя було непублічним.

 Не будемо далеко копати: він актор?

 – Ні, серйозна людина, я дуже цьому рада. І я щаслива.

Новини по темі