«Хороший хлопець» виробництва «1+1 Продакшн», продемонструвавши високі показники телеперегляду. Так, за аудиторією 18-54, вся Україна середній рейтинг основного показу склав 5.2%, середня частка ― 14.4%. Таким, чином, 20-серійна драма «Хороший хлопець» очолила ТОП прем’єрних серіалів 2017 року.

Варто зазначити, що серіал стабільно демонстрував високі показники телеперегляду та був лідером слоту у дні показу, значно випереджаючи конкурентів.

Нагадаємо, у центрі сюжету серіалу – історія Олега Воскресенського, який потрапляє до в'язниці, взявши на себе злочин своєї дівчини. Олег бере всю провину на себе і опиняється за гратами. Вийшовши на свободу, Олег розуміє, що кохана його давно не чекає.

Головні ролі в мелодрамі виконали Кирило Дицевич, Валерія Ходос, Анна Кошмал, Володимир Горянський та ін. Продюсери проекту – Олександр Ткаченко, Олена Васільєва, Вікторія Лєзіна. Сценарист – Ірина Чернова. Режисером-постановником проекту виступив Євген Баранов, оператор-постановник – Віталій Запорожченко.