1+1 запустив сайт «Таємний інспектор», де кожен може розповісти про своє місто

1+1 запустив сайт Таємний інспектор

Розкажіть про переваги й проблеми ваших міст, про резонансні події та людей, які живуть за європейськими цінностями.

Поділитися:

У листопаді на телеканалі 1+1 стартує новий сезон проекту «Інспектор. Міста» з Володимиром Остапчуком. Ведучий шукав «гордість», «ганьбу» і прихований потенціал у шести невеликих населених пунктах: Скадовську, Калуші, Мукачеві, Вінниці, Заліщиках і Кропивницькому. Володимир перевірив обрані міста на рівень освіти й медицини, чесність еліти, якість харчування й сфери послуг. Заклади, працівники яких готові розвиватись, замість таблички «ганьба» отримали другий шанс — за місяць інспектор повернеться, щоб оцінити змінити й, можливо, вручити табличку «гордість» міста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий проекту «Інспектор. Міста» Володимир Остапчук назвав три міста, які обов’язково має відвідати кожен українець

Ведучий розповів, як готується до інспекцій і звідки знає, коли працівники закладів порушують правила, а коли чесно виконують роботу. 

За словами інспектора, українці часто рівняються на Європу, вважаючи, що там усе роблять правильно. Володимир Остапчук час від часу з родиною живе в Канаді, а також багато подорожує світом, тож може зайти до будь-якого закладу в Україні й швидко перелічити, що ми робимо не по-європейськи. Але інспекції ґрунтуються не на суб’єктивних оцінках ведучого, а на відповідності роботи закладів та установ згідно з чинним законодавством і санітарними нормами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інспектор Володимир Остапчук «Ми покажемо місця з екзотичною родзинкою»

«Підготовка до кожної інспекції — це дуже ретельна багатотижнева робота, — говорить ведучий. — Якщо перевіряємо медичний заклад, спілкуємося з відповідними фахівцями, адже я медичної освіти не маю. У новому сезоні є випадок, коли ми просто перед камерами дзвонимо медичному експерту, аби зрозуміти, нам бреше лікар чи пацієнт». Також Володимир розповів, що перед кожною інспекцією разом із командою вивчає медичну літературу, адже лікарі говорять професійними термінами. «Йдучи інспектувати маніпуляційну, хірургічне відділення чи перинатальний центр, я вже знаю всі стандарти й санітарні норми, посадові обов’язки санітарів, медсестер і лікарів», — додав ведучий.

Сфера освіти — це те, на чому Володимир розуміється добре: «Моя мама — вчитель вищої категорії, бабуся з дідусем теж освітяни, сестра — вчитель. І я сам за освітою — вчитель іноземної мови». Втім, незважаючи на свою обізнаність, під час інспекцій дитячих садочків, шкіл та університетів ведучий також радиться з представниками Міністерства освіти, психологами та іншими фахівцями, залежно від виявленої проблеми.

Щоб мати експертну думку, інспектуючи заклади харчування, ведучий вивчив санітарні норми по роботі на кухні. Сферу послуг та чесніть еліти перевіряє вся команда проекту «Інспектор. Міста». 

«У кадрі глядачі бачать мене, але насправді над програмою працює величезна команда. До 10 агентів вирушають у міста, перевіряючи різні сфери, щоб повідомити інформацію про недоліки або ж навпаки приємні знахідки», — розповів Володимир.

Майже щодня Володимир Остапчук у своїх соцмережах отримує повідомлення від українців із проханням завітати до їхнього міста з перевіркою. Щоб жоден лист не загубився, телеканал 1+1 запустив сайт «Таємний інспектор», де кожен українець зможе розповісти про переваги й недоліки свого міста, про резонансні історії, що там трапились, про ініціативних людей, які вже сьогодні живуть за європейськими цінностями, дбаючи про майбутнє України.

 

 

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю