Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Інспектор Фреймут: Коментар 1+1 стосовно рішення Верховного Суду України

1+1
Офіційний коментар телеканалу 1+1 стосовно рішення Верховного Суду України у справі "Інспектор Фреймут.

Офіційний коментар телеканалу 1+1 стосовно рішення Верховного Суду України у справі Інспектор Фреймут.

17 лютого 2016 року на спільному засіданні Судової палати у господарських справах, Судової палати в кримінальних справах та Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України розглянуто заяву ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1" про перегляд Постанови Вищого господарського суду України від 10 листопада 2015 року по справі за позовом ТОВ "Новий канал" до ТОВ "Телерадіокомпанія "Студія 1+1", ІП "1+1 Продакшн" про порушення майнових авторських прав та стягнення компенсації.

За підсумками розгляду Верховний Суд України постановив відмовити у перегляді, попередні рішення у справі залишити в силі.

Дуже прикро, що Верховний Суд не дослухався до наших аргументів. Ми вважаємо, що можливості захисту наших прав не вичерпано і продовжуватимемо захищатись від неправомірних вимог ТОВ "Новий канал", – коментує Тетяна Смирнова, директор юридичного департаменту 1+1 медіа.

Нагадаємо, у грудні 2015 року до Господарського суду м. Києва було подано заяву про перегляд за нововиявленими обставинами рішення у справі за позовом ТОВ "Новий канал" до ТОВ "ТРК "Студія 1+1", ІП "1+1 Продакшн" про порушення майнових авторських прав.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що міністерство Юстиції України виявило помилки у висновках судового експерта у справі Інспектор Фреймут.

Інспектор. Міста
Повні епізоди
2016-02-17
Топ новини
Новини
Новини