Інспектора Володимира Остапчука приголомшив стан Чорноморського університету

Інспектора Володимира Остапчука приголомшив стан Чорноморського університету

Чи пройшов прискіпливу інспекцію навчальний заклад.

Поділитися:

У сьогоднішньому випуску проекту «Інспектор. Міста» на 1+1 телеведучий Володимир Остапчук здійснив інспекцію «столиці суднобудування» Миколаєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експеримент у лікарні: Інспектор перевірив стан медицини в Тернополі

Володимир Остапчук та його команда відгукнулися на численні прохання студентів Чорноморського національного університету та перевірили їхній навчальний заклад. Інспектор був вражений винаходами талановитих студентів і викладачів, які створили єдиний в Україні сенсорний тренажер для проведення операцій.

«Мене вразили талановиті студенти і викладачі закладу, які створили ці винаходи. Один з них – спеціальна ковдра із світлодіодами – допомагає лікувати новонароджених, а маска з подібною технологією – омолоджувати шкіру», – зізнався ведучий.

Однак під час інспекції було виявлено й чимало чорних «плям». Так, в їдальні навчального закладу Оспачук знайшов брудний посуд та протерміновані продукти, як ось кефір, із якого готують випічку.

До того ж ведучий побував в університетському гуртожитку, де натрапив на холодні батареї (усередині листопаду), облущені стіни, вікна без скла, пошкоджену підлогу. До того ж тут діє цікаве правило: хочеш жити в кращих умовах – самостійно роби ремонт. Також студенти можуть за власний кошт міняти вікна у кімнаті на пластикові, про що домовляються з комендантом. Зі слів студентів, вікна виготовляє фірма, яка належить сину ректора університету. До всього в гуртожитку кілька місяців не було гарячої води та панував дикий холод. 

Підбивши підсумки інспекції, Володимир Остапчук «нагородив» Чорноморський національний університет відзнакою Ганьба, попри повагу до здібних студентів.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю