Володимир Остапчук вдруге став батьком

Володимир Остапчук вдруге став батьком

Ведучий Інспектор. Міста поділився особистим щастям.

Поділитися:

19 березня о 10.00 за канадським часу дружина Володимира Остапчука Олена народила другу дитину. Хлопчик вагою 4200 г з'явився на світ в одній з приватних клінік Торонто. Щасливий батько був присутній при пологах і сам перерізав пуповину. Як зізнався Володимир, він заплакав, побачивши свого маленького сина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Володимир Остапчук із вагітною дружиною знявся у фотосесії (відео)

Ім'я для хлопчика подружжя обрало задовго до його народження.

«Ми обирали ім'я в інтернеті, передивились топ-100 найпопулярніших імен в різних країнах. Ми дивилися Україну, російськомовний інтернет, англомовний, навіть, здається, Штати та Ізраїль», - розповів ведучий редакції Viva.ua.

Розглянувши понад 100 варіантів найпопулярніших імен в Україні, США, Ізраїлі та інших країнах, Володимир і Олена назвали сина Еван-Олександр. Нагадаємо, Володимира Остапчука та його дружини Олени вже виховують 4-річну дочку Емілію.

Володимир Остапчук є ведучим проекту Інспектор. Міста на 1+1, в якому він перевіряє українські міста за шістьма критеріями і дізнається, наскільки там комфортно жити простим українцям. Метою програми є поліпшення життя населення і підвищення рівня обслуговування в пологових будинках, супермаркетах, школах, дитячих садах та інших громадських закладах країни. Підкреслюючи переваги кожної з установ, даючи корисні поради і вказуючи на помилки в роботі, Володимир Остапчук стимулює працівників медицини, освіти, громадського харчування, транспорту і інших сфер до більш відповідального ставлення до своїх обов'язків і підвищенню якості послуг, що надаються простим українцям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інспекція Чернігова: Чи пройшла перевірку одна з найкращих вчителів України

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю