«Треба довіритись удачі»: ведучий вікторини Колесо фортуни Юрій Горбунов поділився першими враженнями після зйомок та заінтригував найскладнішими категоріями питань 

Колесо фортуни
Ведучий Колеса фортуни Юрій Горбунов розповів про перші враження після зйомок та найскладні питання 
1+1 Україна
Поділитися:

Уже зовсім скоро на 1+1 Україна відбудеться прем'єра української версії легендарної вікторини Колесо фортуни!

Культова вікторина за міжнародним форматом Wheel of Fortune вже підкорила 60 країн світу, а вже скоро глядачі 1+1 Україна також зможуть насолодитися захопливим азартом Колеса фортуниукраїнської адаптації шоу.

Колесо фортуни поєднує в собі інтелектуальне змагання, велике яскраве Колесо, а головне – гру на удачу. Саме вона має визначальну роль. Проте у вікторині важливі не тільки знання й удача, а й стратегія та логіка, адже тільки так учасники можуть дійти до суперфіналу та поборотися за додатковий приз!

Ексклюзивно для сайту 1plus1 ведучий проєкту Колесо фортуни Юрій Горбунов розповів про перші емоції після зйомок, секрет феноменального успіху міжнародних версій проєкту та поділився порадами для майбутніх учасників шоу. 

Юрій Горбунов/Колесо фортуни
1+1 Україна

– Насамперед хотілося б почути про ваші перші враження від зйомок Колеса фортуни, учасників, саму гру. Що вас вразило або захопило найбільше?

По-перше, мені подобається такий формат роботи. Він передбачає і можливість подумати, і розрядити атмосферу якимось жартом. Це не прямий ефір, коли потрібно бути постійно включеним у процес. Тут є хронометраж, тому ти більш вільно себе почуваєш. Єдине, що треба було заглибитись в правила, адже не дивлячись на загальну простоту гри, вони все ж таки є і вони дійсно важливі. 

Мені дійсно подобається, що в цьому проєкті я на стороні людей. Моя задача — щоб вони відкривали якомога більше літер та вигравали більше грошей. Тому я можу назвати себе адвокатом учасників. 

– У чому, на вашу думку, секрет феноменального успіху американської версії проєкту, якому у січні цього року виповнилось вже 50 років?

На мою думку, секрет в тому, що люди можуть взяти участь в проєкті не залежно від своїх академічних знань. Крім того, вони ще й мають змогу заробити гроші.

Тут не важливі знання, натомість цінні хороші емоції й позитивне ставлення до всього, що відбувається. І, безперечно, фортуна, адже в цьому проєкті бувають моменти, коли можна чогось не знати, але за збігом обставин, літер і їхнього розташування раптом зрозуміти правильну відповідь. Таким чином, навіть не знаючи правильної відповіді, ти можеш несподівано стати переможцем.

«Тут не важливі знання, натомість цінні хороші емоції»

Юрій Горбунов/Колесо фортуни
1+1 Україна

— То Колесо фортуни – це більше про удачу чи все-таки про знання? 

Все ж таки, це більше про удачу. У кожного з нас є знання, яких ми набули протягом життя, а удача – це така річ, яку не купити та не підкупити. Вона або є, або її немає. Тому в учасників є шанс перевірити свою удачу на Колесі фортуни.

– За вашими спостереженнями, які категорії питань викликають у гравців найбільші труднощі?

Це однозначно історія та українська література. Як виявилося, люди можуть не знати якихось очевидних подій чи прізвищ. Проте, на Колесі фортуни вони мають можливість одночасно грати й здобувати знання, вивчаючи для себе щось нове і цінне.

Колесо фортуни
1+1 Україна

– Чи відповідали ви самі на питання Колеса фортуни і якщо так, то чи багато вдавалося відгадувати?

Ні, ніколи не відповідав, але я намагаюсь не заглядати у правильні відповіді під час гри й відповідати на питання разом з учасниками. Якщо є якась паралельна інформація, яку я знаю, то намагаюсь поділитись нею з учасниками, щоб вони швидше розгадали зашифровану фразу. Як це не дивно, виявилось, я багатенько чого знаю!

– На вашу думку, які головні риси потрібні учасникам, аби перемогти?

Насамперед відкинути різні комплекси. Бо більшість з них забагато думають чи соромляться дати неправильну відповідь. Варто відкинути все це і тримати внутрішню впевненість. Наша природа й фортуна сама за нас все зробить. Треба довіряти собі й вірити у свою удачу!

«Треба довіряти собі й вірити у свою удачу»

– Як ви думаєте, чим українська версія Колеса фортуни відрізняється від міжнародних?

Чимось кардинальним вона не буде відрізнятися, адже все ж таки — це адаптація міжнародного формату. Проте вона точно буде відрізнятися тим, що в Колесі фортуни наші люди, їхні історії та спільне вивчення української культури. 

Варто зазначити, що тим і цікавий цей проєкт, адже ви можете не просто дивитися його, а й отримувати нові знання, вивчати щось нове, і це є цінним. 

Юрій Горбунов/ Колесо фортуни
1+1 Україна

– Яка частина гри, на вашу думку, викликає найбільший азарт у гравців?

Це однозначно швидкі пазли. Саме там треба швидко думати та діяти. Твоя перемога там залежатиме не тільки від знань, а й від реакції. Ця частина гри дуже динамічна та активна.

Також гравці люблять бонус-раунд ну і, звичайно, фінал. Все просто, у фіналі ти вже не ризикуєш заробленими грошима, але можеш виграти ще 50 тисяч гривень додатково, тому це приємна частина.

– Як ведучий проєкту, ви бачили усі перемоги та поразки учасників, яку пораду ви могли б дати майбутнім гравцям Колеса фортуни? 

Точно не варто чогось боятися, адже якщо ви вже тут, то просто довіртеся фортуні й самим собі. Тому що, як правило, коли люди починають нервувати, вмикати логіку, думати про те, як краще відповісти – вони тільки заважають собі. Тож моя головна порада – розслабтесь і не заважайте собі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дуже цікавий досвід»: учасники нового проєкту Колесо фортуни поділилися першими враженнями від гри та розповіли, що їх вразило найбільше

Новини по темі
Всі новини