Акторка серіалу “Коло омани” Катерина Варченко в “Сніданку.Вихідний” вперше розповіла про другу дитину та чоловіка нацгвардійця

Коло омани
Катерина Варченко вперше розповіла про другу дитину та чоловіка нацгвардійця

Сьогодні о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться прем’єра детективної мелодрами “Коло омани”.

Поділитися:

Вже сьогодні, 27 листопада, о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна” відбудеться прем’єра детективної мелодрами  “Коло омани”. Головну роль у серіалі зіграла українська акторка Катерина Варченко. Нова стрічка розкаже історію жінки, яка прагне відновити правду та відчайдушно протистоїть складним життєвим обставинам задля того, щоб повернути власну доньку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ“Моя героїня може навчити хоробрості”, — Катерина Варченко про роботу над "Коло омани" на "1+1 Україна" та особливості власного персонажа (ексклюзив)

Катерина Варченко

Катерина Варченко, яка здобула широку популярність завдяки ролі у серіалі "Хазяйка", завітала до студії “Сніданок.Вихідний” на телеканалі “1+1 Україна”, де поділилась подробицями про серіал “Коло омани” та вперше розповіла про особисте.

Детективна мелодрама стала однією з перших робіт акторки під час повномасштабного вторгнення. Катерина поділилась, як працювалось на знімальному майданчику після тривалої паузи.

“Це історія про дівчину з нелегкими життєвими обставинами, яка потрапила у коло омани, вона багато чого пережила. Насправді я завжди хвилююся перед прем’єрою, а тут ще й пауза в роботі була. Зараз відчуваю, ніби робота і творчість змішуються, і зникає задоволення, тож все одно поки що залишається тривога всередині”, - розповіла Катерина.

Катерина Варченко

Також акторка вперше розповіла, що вона тепер мама двох дітей, про стосунки з чоловіком військовим, та плани на майбутнє. Від березня 2022 року чоловік Катерини, український актор театру та кіно Анатоль Фон-Філандра, боронить Україну у лавах Нацгвардії.

“Перший рік було дуже тривожно, молодшому сину було всього 3,5 місяці, він майже зовсім не бачив батька. Перше слово “тато” він сказав чоловікові по відеозв'язку, адже тільки так вони і бачились. Зараз вже легше, бо ми тепер частіше бачимося, вже стали ближче”, - зізналась Катерина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Глядача точно вразить непередбачуваність", — Олександр Соколов про роботу над серіалом "Коло омани" на "1+1 Україна" та повернення до акторства під час війни (ексклюзив)

Катерина Варченко

Старший син Катерини вже встиг успішно дебютувати в кіно, проте зараз акторка зізнається - він мріє стати космонавтом. Сама ж вона зазначає, що підтримає будь-який вибір сина. Також вперше у студії “Сніданок.Вихідний” Катерина Варченко розповіла, як вони з чоловіком обирали незвичайні імена для обох дітей.

“Ми домовилися з чоловіком, що якщо буде хлопчик, то називає він, а якщо дівчинка - називаю я. Я була впевнена, що першою в мене буде дівчинка. Але у нас народився хлопчик, тому ім'я обирав чоловік. В обох синочків подвійні імена, старший Крістіан-Доріан, а молодший Еміль-Доріан”, - поділилась Катерина.

Дивіться премʼєру детективної мелодрами “Коло омани” 27 листопада, з понеділка по четвер о 20:30 на телеканалі “1+1 Україна”.

Новини по темі