Цікаві факти про серіал "Коло омани" на "1+1 Україна"

Коло омани
Коло омани: цікаві факти про серіал

Кілька цікавих фактів про український серіал "Коло омани".

Поділитися:

З понеділка по четвер на “1+1 Україна” — детективна мелодрама Коло омани” з Сергієм Стрельніковим та Катериною Варченко у головних ролях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Моя героїня може навчити хоробрості”, — Катерина Варченко про роботу над "Коло омани" на "1+1 Україна" та особливості власного персонажа (ексклюзив)

Історія жінки, яка прагне відновити правду та відчайдушно протистоїть складним життєвим обставинам задля того, щоб повернути власну доньку. За сюжетом, жертва домашнього насильства Ліна опиняється за ґратами за вбивство власного чоловіка. В тюрмі вона народжує доньку, яку забирає свекруха, аби помститися. Дитина дивом залишається живою і опиняється в сиротинці. Опинившись на волі, Ліна прагне повернути доньку, але понад усе боїться того, що донька дізнається про її минуле. Попри все героїня сміливо долає життєві випробування та розплутує мереживо брехні, у яке потрапила.

Коло омани

Цікаві факти про серіал "Коло омани" 

►Серіал "Коло омани - це адаптація популярної дорами (корейського серіалу) "Lie after lie", яка з успіхом транслювалась на телебаченні Кореї.

►Зйомки в серіалі "Коло омани" стали однією з останніх робіт актора та художнього керівника театру на Печерську - Олександра Крижанівського, який пішов з життя 22 листопада.

►У гостросюжетній історії ніяк не обійтись без трюків. Для зйомок деяких сцен засіяли каскадерів.

►У серіалі знявся ведучий "1+1 Україна" Тімур Мірошниченко.

Стежте за новинами серіалів у соціальних мережах каналу:

serialy1plus1

1plus1_ua

Дивіться серіал "Коло омани" з понеділка по четвер о 20:30 на "1+1 Україна".

Новини по темі