Прем'єра: де та коли дивитися детективний серіал "Коло омани"

Коло омани
Де та коли дивитися детективний серіал "Коло омани"

Не пропустіть прем'єру детективної мелодрами "Коло омани" на "1+1 Україна"!

Поділитися:

27 листопада о 20:30 на "1+1 Україна" відбудеться прем'єра детективної мелодрами Коло омани. Нова стрічка розкаже історію жінки, яка прагне відновити правду та відчайдушно протистоїть складним життєвим обставинам задля того, щоб повернути власну доньку.

Жертва домашнього насильства Ліна опиняється за ґратами за вбивство власного чоловіка. В тюрмі вона народжує доньку, яку забирає свекруха, аби помститися. Дитина дивом залишається живою і опиняється в сиротинці. Опинившись на волі, Ліна прагне повернути доньку, але понад усе боїться того, що донька дізнається про її минуле. Попри все героїня сміливо долає життєві випробування та розплутує мереживо брехні, у яке потрапила.

Головні ролі виконали відомий український актор Сергій Стрельніков та зірка серіалу “Хазяйка” Катерина Варченко, Наталія Васько, Олександр Соколов, Дарʼя Легейда та Єфросинія Мельник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Моя героїня може навчити хоробрості”, — Катерина Варченко про роботу над "Коло омани" на "1+1 Україна" та особливості власного персонажа (ексклюзив)

Не пропустіть прем'єру серіалу "Коло омани" вже сьогодні о 20:30 на "1+1 Україна". Серії будуть виходити з понеділка по четвер, а також будуть доступні для перегляду на сайті 1+1.

Новини по темі