«1+1» презентував унікальну інсталяцію «Моя країна» у форматі 360⁰

Кожен киянин та гість міста міг роздивитись мальовничі краєвиди України з висоти пташиного польоту та в інноваційному форматі.

Поділитися:

Телеканал «1+1» в рамках фестивалю Kyiv Lights Festival  на Михайлівській площі у серці української столиці презентував унікальну об’ємну інсталяцію, на якій транслювались відео та панорами 360⁰ проекту «Моя країна. Прекрасна і незалежна».

Діаметр панорамного екрану склав 12 метрів, висота – 4 метри. Інсталяція була сконструйована із 980 окремих екранів, розташованих під кутом 5⁰ один до одного, що і створило вражаючу цілісну панораму. Аналогічних презентацій у світі ще не було.

Нагадаємо, днями у Музеї історії Києва відбулася презентація безкоштовного мобільного додатку Kyiv City GuideКМДА та 1+1 представляють безкоштовний мобільний путівник Києвом від телеканалу «1+1» та КМДА, в якому містяться дев’ять пішохідних екскурсій з текстовим та аудіо-супроводом двома мовами – українською та англійською. Два маршрути озвучили ведучі Марина Леончук («Сніданок з 1+1») та Валентина Хамайко («Сніданок. Вихідний»).

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю