Курсанти. Гостомельський рубіж

Курсанти. Гостомельський рубіж

Документальний фільм “Курсанти. Гостомельський рубіж” розкаже про курсантський стрілецький батальйон, який  зупинив колону рашистських танків на підступах до Києва. Режисером став Тарас Ткаченко, відомий своєю роботою над екранізацією романа Василя Шкляра "Чорний ворон".

Це стрічка про те, як 25 лютого вісімнадцятирічні курсанти прийняли свій перший бій, закриваючи собою міст із Гостомеля на Київ. Фільм проведе аналогію з подвигом оборонців Крут у лютому 1918 року, які у свій час затримали наступ більшовиків на столицю. Теперішні ж герої - хлопці, що зі студентської лави одразу прийшли на фронт. Курсанти військового навчального закладу, які до кінця не усвідомлюючи можливостей ворога, протягом місця протистояли росіянам на полі бою.

У документальному фільмі автори проєкту, окрім хроніки подій лютого-березня 2022 року та порівняння їх із задокументованими спогадами учасників бойових дій під Крутами, також розвінчають деякі міфи протистояння курсантів проти більшовиків - чи були досягнуті цілі наших оборонців, яких реальних втрат зазнали курсанти під Крутами.

Новини

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю