Оля Полякова розповіла, як вдало вийти заміж
![Полякова порадила, як вийти заміж за мільйонера Полякова порадила, як вийти заміж за мільйонера](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/446/424/7b1182b7b70f05b1fdb8ae2062d771e5.jpg)
Співачка дала відповіді на провокаційні запитання журналістів.
Під час зйомок нового сезону Ліги Сміху суперблондинка Оля Полякова дала декілька коментарів для сайту tsn.ua. Журналісти поцікавилися, що, на думку зірки, важливіше в жінці — гумор чи краса. Попри відмінне почуття гумору, Полякова впевнена, що головною є все ж таки зовнішність:
Краса. От ви бачили, щоб гумористка вийшла заміж за мільйонера?
@polyakovamusic
Також епатажна співачка відповіла на питання, як вдало вийти заміж.
Навчіться заробляти гроші і тоді вам ніхто не буде потрібен.
Нагадаємо, зі своїм чоловіком, бізнесменом Вадимом, Оля Полякова одружилася у 2004 році. Раніше у своїх інтерв’ю зірка зізнавалась, що зараз саме вона забезпечує родину, але коханий допомогав фінансово на початку кар’єри.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Труси для боягузів: Оля Полякова прийшла на прем’єру «Свінгери 2» без спіднього