У новому випуску «Ліга Сміху» Євген Кошовий змінився до невпізнання, а «Вінницькі» спародіювали Трампа

Новий випуск гумористичного шоу «Ліга Сміху» здивував несподіваними змінами.

Поділитися:

У другій грі третього сезону проекту «Ліга сміху», яку телеглядачі побачать сьогодні о 22.00 на «1+1», взяли участь 7 команд зі своїми зірковими тренерами. Зокрема, Луганська збірна (тренер Олена Кравець); команда «Мініпанки» (тренер Ольга Полякова); «Ось ці хлопці», що представляють Київ (тренер Ігор Ласточкін); команда з білоруського Кобрина «Чайка» (тренер Потап); команда «Вінницькі» (тренер Юрій Горбунов); одесити «Де Рішельє» (тренер Антон Лірник); «Улюблене місто» з Харкова (місце Сергія Сивохо тимчасово зайняв Євген Кошовий).

Зйомки гри «Ліги сміху» проходили на початку березня в Києві в Міжнародному центрі культури і мистецтв (Жовтневий палац). За традицією, в залі був аншлаг, а найпалкіші шанувальники гри навіть сиділи на сходинках в амфітеатрі.

За правилами, всі тренери виступали зі своїми командами. Актор студії «Квартал 95» Євген Кошовий, який тимчасово замінює Сергія Сивохо, вийшов на сцену в образі самого Сергія Анатолійовича, щоб команді не потрібно було звикати до нового тренера. Євген так «погладшав» за рахунок спеціального костюма, що його не відразу пізнали глядачі.

Зате ми тепер знаємо, як Євген виглядатиме через 10 років. - жартували над ним партнери по команді.

В основному, молоді гумористи кепкували над соціальними та побутовими проблемами українців, але і не оминали стороною насущні політичні теми. Наприклад, команда «Вінницькі» показала пародію на нового президента США Дональда Трампа. Цікаво, що актор команди Дмитро Голубєв навіть схожий на свого сценічного героя ззовні.

До речі, улюблена шанувальниками «Ліги сміху» жіноча група «Сухофрукти», де середній вік учасниць становить мінімум 65 років, знову виступить в команді «Де Рішельє».

Які команди пройшли в наступні етапи, і чому Потап прямо на сцені облив дівчину молоком, ви дізнаєтеся з ефіру «Ліги сміху» вже сьогодні о 22:00 на «1+1».

Нагадаємо, зйомки наступних ігор «Ліги сміху» пройдуть в Києві вже 12 і 14 квітня.