Не пропустіть: дитячий лор Федір Юрочко у проєкті "Люди задля життя" на "1+1 Україна"

Люди задля життя
Дитячий лор Федір Юрочко у проєкті "Люди задля життя"

Героєм проєкту “Люди задля життя” про героїв нашого часу став унікальний дитячий лор Федір Юрочко.

Поділитися:

Телеканал “1+1 Україна” та Schonen запустили масштабний партнерський проєкт “Люди задля життя” про героїв нашого часу, які часто залишаються за кадром. Ви дізнаєтеся більше про професіоналів своєї справи — лікарів, які рятують життя українців у складні часи, а також про інноваційні методи у медицині та сфері здоров’я.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що таке вертебрологія та як турбуватися про здоров’я м’язів і суглобів: розповідає провідний лікар-ортопед Федір Олійник (ексклюзив)

У новому сюжеті ви дізнаєтесь про унікального дитячого лора Федора Юрочко, що повертає слух малечі, яка народилась з глухотою.

Діти з неймовірним захватом пізнають кожну мить життя. Та як бути малечі, яка не чує, але мріє почути увесь світ?

Дитячий лор Федір Богданович Юрочко проводить кохлеарну імплантацію дітям, котрі народились з глухотою. Він став першим лікарем на Заході України, який самостійно виконав операцію такої складності та запровадив комплексну програму слухових імплантів. Його інноваційні методи діагностики і лікування дозволяють іншим медикам допомагати дітям чути.

Попри війну, сформована професійна команда лорів продовжує дбати про здоров’я майбутнього країни, щоб увесь світ зміг почути, як процвітає наша нація. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про перше в Україні ЕКЗ, інноваційні методи лікування безпліддя та шляхи виходу з демографічної кризи: інтерв’ю з репродуктологом Олександром Феськовим у проєкті “Люди задля життя”

Schonen — це інновації для здоров‘я нації. Schonen – швейцарська торгова марка, бренд інноваційних засобів для здоров’я, що об’єднує продукти, які відповідають найвищим стандартам якості. Ми прагнемо в Європу, — але Європа вже давно у нас в швейцарській якості Schonen.

Люди задля життя

Дізнайтеся більше про інноваційний підхід до лікування проблем слуху, а також історію дитячого лора Федора Юрочко у "Сніданку з 1+1", що виходить у будні з 06:30 до 09:30 на телеканалі 1+1 Україна та на YouTube:

Новини по темі