Опитування: скільки разів на тиждень ви займаєтеся спортом

Люди задля життя
Скільки разів на тиждень ви займаєтеся спортом - опитування
freepik.com

Чому регулярна активність є ключем до здоров'я?

Поділитися:

Спільний проєкт каналу "1+1 Україна" і  Schonen розкаже інформацію від професіоналів і про професіоналів, адже українська нація має бути здоровою, особливо у такі важкі часи. Чекаєте історії про те, як у сучасному світі використовують інноваційні методи та як українські герої нашого часу рятують життя у складні часи. Schonen Ukraine — це інновації для здоров‘я нації. Компанія пропонує фармацевтичні товари зі швейцарським стандартом якості. Schonen Ukraine робить інноваційні медичні рішення доступними для всіх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як покращити психологічний стан у складні часи

Сучасний ритм життя, повний стресу, сидячої роботи і не завжди збалансованого харчування робить заняття спортом надзвичайно важливим аспектом збереження нашого фізичного та психічного здоров'я. Заняття спортом необхідно розглядати як важливий елемент нашого щоденного режиму, а не лише як спосіб для підтримки естетичного зовнішнього вигляду.

профлекс

У чому користі від занять спортом

Фізичні переваги занять спортом

 • Зміцнення серця та судин. Регулярна фізична активність покращує роботу серця, підвищує його ефективність та знижує ризик серцевих захворювань.
 • Підтримання здорової ваги. Спорт допомагає контролювати зайву вагу шляхом спалювання калорій і підтримки активного обміну речовин.
 • Зміцнення м'язів та кісток. Вправи з навантаженням сприяють зміцненню м'язів, підтриманню гнучкості та запобіганню втраті кісткової маси.
 • Покращення дихання. Аеробні тренування сприяють покращенню дихання та насичення організму киснем.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТОП-8 фізичних вправ для ідеальної форми та здоров’я

Психологічні переваги занять спортом

 • Зниження стресу та тривожності. Фізична активність сприяє виділенню ендорфінів - гормонів радості, які позитивно впливають на наш настрій.
 • Покращення концентрації та пам'яті. Регулярне заняття спортом сприяє покращенню кровообігу, в тому числі й у мозку, що може покращити пам'ять та когнітивні функції.
 • Покращення самодисципліни. Регулярні тренування вимагають від нас систематичності та самоконтролю, що може покращити й  інші сфери життя.
 • Підвищення самооцінки. Досягнення спортивних цілей може позитивно вплинути на нашу самооцінку та впевненість у собі.
 • Необхідно пам'ятати, що заняття спортом не обов'язково має бути важким тренуванням у спортзалі. Важливо знайти для себе вид фізичної активності, який вам буде приносити задоволення. Це може бути плавання, біг, йога, танці чи просто прогулянки на свіжому повітрі. Головне - це регулярність та систематичність. Заняття спортом - це інвестиція у ваше здоров'я та добробут, яка принесе позитивні результати на довгостроковій перспективі.

Чим важлива регулярність занять спортом

Регулярність занять спортом є однією з ключових складових успішного підтримання фізичного здоров'я та досягнення бажаних результатів.

 • Збереження фізичної форми. Регулярність в заняттях спортом допомагає підтримувати і покращувати вашу фізичну форму. Коли ви тренуєтеся регулярно, ваші м'язи та серце залишаються у відмінному стані, і це дозволяє вам виконувати різноманітні фізичні завдання без надмірної втоми.

 • Контроль ваги. Регулярні заняття спортом сприяють спалюванню калорій і підтримці нормальної ваги. Коли ви тренуєтеся лише випадково, це може призвести до надлишкової ваги або втрати зміцненої фізичної форми.

 • Розвиток корисних звичок. Регулярність сприяє створенню позитивних звичок. Чим частіше ви займаєтесь спортом, тим більше це стає нормою для вас, і ви відчуваєте менше опірності до тренувань.

 • Попередження травм. Поступове збільшення навантажень і регулярність занять допомагають попереджати травми. Організм звикає до фізичного навантаження і має час адаптуватися, уникнувши раптових перевантажень.

 • Збереження результатів. Якщо ви досягли певних результатів завдяки заняттям спортом (наприклад, зміцнення м'язів, поліпшення витривалості), регулярність допомагає зберегти ці досягнення. При перервах у тренуваннях може відбуватися зворотній процес.

 • Психологічний ефект. Регулярна фізична активність сприяє виробленню гормонів радості та зниженню рівня стресу і тривожності. Позитивний вплив на психічний стан є немаловажною складовою здоров'я загалом.

 • Досягнення цілей. Якщо у вас є певні цілі, пов'язані з покращенням фізичної форми, здоров'я чи досягненням конкретних спортивних досягнень, регулярність допомагає вам ступінь за ступенем досягати цілей.

poll_content_952
Новини по темі