1+1 покаже новий турецький серіал із зірками Величного століття

Невдовзі відбудеться прем'єра турецької мелодрами Мама.

Поділитися:

Телеканал 1+1 покаже нову багатосерійну турецьку мелодраму Мама, головну роль у якій зіграла зірка Величного століття Джансу Дере.

За сюжетом дівчина Зейнеп (Джансу Дере) мріє стати фотографом, але тимчасово вирішує працювати вчителем у школі, де знайомиться зі своєю ученицею Мелек (Берен Гекйилдиз). ​Щодня маленька дівчинка піддається жорстокому поводженню з боку своєї родини - матері та її коханця. Спостерігаючи за Мелек, яка часто приходить до школи у синцях, у закритої Зейнеп прокидається материнський інстинкт, адже молода вчителька росла у прийомній родині: у 5-річному віці її покинула рідна мати. Зейнеп починає сприймати Мелек як свою доньку та вирішує викрасти дівчинку, щоб стати для неї справжньою люблячою мамою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стала відома дата прем’єри серіалу Школа на 1+1

Цікаво, що популярна акторка Джансу Дере, яка відома за роллю наложниці султана Сулеймана Фірузе у Величному столітті, розповіла, що під час зйомок серіалу захотіла власних дітей.

«Берен стала для мене справжньою подружкою. У мене не було досвіду спілкування з семирічними дітьми, але тепер я знаю, як це класно, весело і пізнавально. Зізнаюсь, що замислилася про власних дітей, хоча і не вважаю, що жінка обов'язково повинна народити дитину. Це особиста справа кожної. Для мене важливіше мати хорошу сім'ю з дітьми або без», - зізналась в одному з інтерв’ю акторка. 

Головні ролі у серіалі виконали популярні турецькі актори Джансу Дере, Вахіде Перчін, яка виконала роль Хюррем Султан у зрілому віці у Величному столітті, Берен Гекйилдиз та Джан Нергис.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю