Міняю жінку: життя дітей у італійській родині довело українку до сліз

Міняю жінку
09:30
Будні
Міняю жінку: життя дітей у італійській родині довело українку до сліз

Вчора, 4 листопада, у новому випуску 10-го міжнародного сезону реаліті-шоу Міняю жінку українка спробувала керувати школую танців, а італійка стала дружиною депутала.

Поділитися:

Вчора, 4 листопада, у новому випуску 10-го міжнародного сезону реаліті-шоу "Міняю жінку"дружина депутата керувала в італійському місті танцювальною школою, а мешканка Італії спробувала себе в ролі домогосподарки.


Тетяна – дружина депутата Прилуцької міськради. Разом з чоловіком вони виховують маленького сина. У побуті прилуцька красуня намагається до всього підходити творчо – починаючи від приготування сніданку для чоловіка, закінчуючи оформленням інтер'єру квартири. Через її гострий язик вони з чоловіком багато сваряться, хоча й швидко миряться. 

Її "колега" за програмою Анастастія живе в італійському місті Віченца. Сюди вона переїхала з Києва. Її чоловік – колумбієць Еммануель. Разом вони виховують двох маленьких дітей. Шість років тому пара вирішила відкрити власну школу танців, і тепер весь час працює по 20 годин на добу, щоб "розкрутити" її. Поки батьки на роботі, діти знаходяться поруч з ними. Шестимічну дитину залишають саму у кімнаті біля танц-класу.

Українка Тетяна була шокована таким ставленням до малюка і не змогла стримати сліз. Заклопотаний Еммануель не схотів її втішати, адже працює по 16 годин.  А ось що так вразило італійку в Києві, що вона знепритомніла просто в сесійній залі міськради, дивіться у відео.

Новини по темі