У Міняю жінку покажуть, як перевиховати завзятого ловеласа

Міняю жінку
09:30
Будні

Сьогодні о 22:00 глядачі 1+1 побачать новий випуск сімейного реаліті Міняю жінку.

Поділитися:

Сьогодні о 22:00 глядачі телеканалу 1+1 побачать новий випуск тринадцятого сезону сімейного реаліті Міняю жінку, у якому покажуть, чи існує родинне щастя після зради.

Однією з пар, яка вирішила взяти участь у проекті та покращити свої сімейні стосунки, стала молода родина із Кам’янського Дніпропетровської області. Юля та Сергій вже 13 років разом, виховують донечку Єву. Пліч-о-пліч вони відкривають власні бізнеси, підтримують один одного, а на проект прийшли за новими враженнями та емоціями:

«Хочу побачити, як живуть інші родини, щоб зробити нашу ще щасливішою. Я - муза для свого чоловіка. Можливо, мені вдасться навчити цьому й іншу маму», - розповідає Юля.

Родина із Луцька, Наталія та Павло, виховує двох діток - Максима та Вікторію. Разом вони вже 11 років, але сьогодні сім’я переживає не найкращі часи. Голова родини вільний час присвячує своєму авто, іноді він зникає на роботі на кілька днів та не приховує від дружини постійні зради та коханок. У той час, як Павло відпочиває в компанії інших жінок та друзів, Наталія на зарплату продавчині на ринку утримує всю родину. Після кожної сварки Павло виганяє дружину та дітей із дому, проте самостійне життя Наталі розпочати складно, адже зароблених грошей не вистачає навіть на оренду квартири.

«Павло розповідав мені про свої зради, показував фото коханок. Я не вірю, що нашу родину можна врятувати. Сподіваюся, за час проекту я переоціню своє життя і зможу змінити його на краще», - коментує Наталія.

За 6 днів обміну дружинами Юля у Луцьку відчує себе в ролі сімейного психолога та спробує перевиховати місцевого «донжуана». Наталія в Кам’янському вперше відчує, що таке справжній сімейний затишок та підтримка чоловіка. А відверті розмови з Сергієм змусять переосмислити власне подружнє життя та підштовхнуть її змінити його на краще.

Чи зміниться луцький підкорювач жіночих сердець, глядачі дізнаються сьогодні  о 22:00 на телеканалі 1+1 в проекті Міняю жінку.

 

Новини по темі