Запальна мама з Києва зруйнує спокій та ідилію в новій родині в проекті Міняю жінку

Консервативна українська сім’я та яскрава пара з великою різницею у віці дивуватимуть у новому випуску Міняю жінку

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Сьогодні о 22:00 глядачі телеканалу 1+1 побачать новий випуск сімейного реаліті Міняю жінку, у якому дві кардинального різні сім’ї будуть змінюватися під впливом обставин та нових проактивних дружин.

В черговій серії в обміні дружинами візьмуть участь дві  родини з різними поглядами та інтересами: консервативна українська сім’я архітекторів із Вінниці та яскрава пара з великою різницею у віці з Києва.

Голова родини із Вінниці, Євген – власник архітектурної агенції, а мама Надійка – його директор. Сім’я виховує синочка Павлика, а у вільний час, переважно вночі, Надійка розписує писанки. Оскільки пара живе та працює в одному будинку, чоловік та дружина рідко залишають стіни домашнього гніздечка і геть забули про романтику та неординарні вчинки. Саме через це родина і вирішила взяти участь в проекті Міняю жінку. Вони хочуть навчитись відпочивати, додати емоцій та «перчинки» у власні стосунки.

Але ревнивий тато навіть не здогадується, що його дружині доведеться випробувати всі незвичні хобі нової мами в родині за обміном: їзду верхи на конях та спробувати себе в ролі  спокусниці в провокаційному кліпі під авторську пісню мами за обміном – Алли, з новими запальним татом Василем.

Алла в свої 48 років епатує суспільство сміливими вчинками: стрибає з парашутом, їздить на байку, танцює на пілоні, пише пісні та знімається в кліпах, а справа її життя – перукарське мистецтво. Її громадянський чоловік Василь працює фотомоделлю та менеджером в ресторані. У свої 24 роки він – дідусь, адже виховує онучку своєї дружини - Машу.

«В нашій сім’ї є кілька правил, перше і головне з яких – ми не маємо правил. Ми не думаємо, ми просто живемо»,  - коментує  мама.

Головне завдання Алли в цьому проекті, яке вона самостійно визначила – показати новій родині, яким може бути життя, наповнене емоціями та спонтанними рішеннями. Алла захоче не просто внести корективи в стиль життя сім’ї, але й змінити зовнішній вигляд чоловіка. Під час зміни правил Алла змусить Євгена стрибнути разом з вишки до басейну! Але чи зможе знайти запальна Алла щось цінне в новій родині, глядачі побачать у новому випуску реаліті Міняю жінку сьогодні о 22.00 на 1+1.

Нагадаємо, триває кастинг на наступні сезони проекту Міняю жінку. Родини, які прагнуть отримати новий досвід та шанс покращити власні стосунки, можуть заповнити анкету на сайті.

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю