Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Андре Тан презентував новорічну колекцію для пишних красунь

Суддя проекту Модель XL створив святкові вбрання для жінок plus-size

12 грудня відбулося справжнє свято моди у стилі танго. Український дизайнер і суддя шоу Модель XL Андре Тан презентував нову модну колекцію для жінок plus-size. Дефілювали у новому вбранні учасниці проекту Модель XL. Дизайнер вирішив створити сучасні, елегантні та спокусливі вбрання, які вдало підкреслюють плюси пишних красунь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У мережі з'явилася найвідвертіша фотосесія учасниць Модель XL

Дівчата виглядали у вбраннях від Андре Тана розкішними, відвертими та цілеспрямованими. 

В основному жінок plus-size одягають у мішкуваті сукні. Мені подобається врода українських жінок, і я вирішив створити для них красиві структурні сукні із італійського мережива та з глибоким декольте, - зізнається дизайнер.

 

Крім того, під час презентації було відкрито два нових магазини a.Tan Woman и a.Tan Man. Гості насолоджувалися майстерним виконанням аргентинського танго від танцюристів Kiev Tango Project, неймовірним виступом віртуоз-оркестру, а також брали участь у розіграшах призів від партнерів бренду.

Нагадаємо, що вже у вівторок, 19 грудня, о 22:00 українці дізнаються, хто стане головною моделлю XL України, а також обличчям бренду Андре Тана. 

 

Хто переможе у революційному проекті Модель XL?
Реальні жінки - нереальна краса
Олеся Прит
2475
Ріма Пенджієва
1013
Марія Павлюк
2168

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто з учасниць Модель XL потрапив у фінал

view->registerJs("var helgaToken = '".Yii::$app->params['helgaApiToken']."'", \yii\web\View::POS_HEAD);?> view->registerJs("var helgaUrl = '".Yii::$app->params['helgaApiUrl']."'", \yii\web\View::POS_HEAD);?>
Модель XL
Повні епізоди
2017-12-14
Топ новини
Новини
Новини