Хто з учасниць Модель XL потрапив у фінал
![Хто з учасниць Модель XL потрапив у фінал Хто з учасниць Модель XL потрапив у фінал](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/263/379/0270e209a20796a5ec4d21febf0ca399.jpg)
Цього разу проект покинули дві учасниці
У новому випуску реаліті-шоу Модель XL п'ятеро красунь: Марія Павлюк, Ріма Пенджієва, Вікторія Щелко, Олеся Прит та Аліса Дубровська, пройшли три випробування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Потап зняв у новорічному кліпі учасниць Модель XL
Першим завданням дівчат була фотосесія у купальниках. Потім красуні позували у стилі «ню», а останнім випробовуванням став показ в українських народних вбраннях.
За результатами випробувань, журі проекту мусило відправити додому одну учасницю. Як зізналися Катя Осадча, Влад Яма, Андре Тан і Тетяна Мацкевич, вони довго сперечалися, перш ніж оголосити, хто із п'яти моделей покине проект. Путівки у фінал отримали троє красунь: Марія Павлюк, Ріма Пенджієва та Олеся Прит. Суддям довелося попрощатися із Алісою Дубровською та Вікторією Щелко.
Це була яскрава участь у нашому проекті. Ми часто говорили вам, що ввійшовши в десятку, ви вже довели, що стали готовими моделями. Ми дуже хочемо, щоб ви продовжували працювати у модельному бізнесі, - попрощалася із учасницями Катя Осадча.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Учасниці Модель XL вразили образами на червоній доріжці