Катя Осадча показала милі дитячі фото
![Катя Осадча показала дитячі фото, на яких схожа зі своїм сином Катя Осадча показала дитячі фото, на яких схожа зі своїм сином](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/349/029/193e23adbe4c48754a045866d909aa2b.jpg)
На них вона схожа зі своїм маленьким сином.
Ведуча 1+1, суддя реаліті Модель XL Катя Осадча привітала свою бабусю з днем народження. У своєму Instagram зірка виклала спільне фото із найріднішою та поділилася кількома світлинами «з бабусиного архіву».
На дитячих знімках Катя зачаровує милим обличчям та позує в образі принцеси. До того ж, зі слів ведучої, на одному з фото вона схожа на свого молодшого сина Івана.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осадча показала, як гуляє з сином у ботанічному саду
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Осадча показала, як сходила на шопінг із коханим Горбуновим (фото)