Півфіналістки Модель XL роздягнуться перед камерами

Сьогодні о 22.00 телеглядачі 1+1 побачать півфінал революційного проекту Модель XL

Поділитися:

Сьогодні о 22.00 телеглядачі 1+1 побачать півфінал революційного проекту Модель XL, до якого потрапили 5 дівчат з пишними формами. За крок до перемоги Марія Павлюк, Вікторія Щелко, Олеся Прит, Аліса Дубровська і Ріма Пенджієва боротимуться за звання найкращої української моделі плюс сайз. Проте, лише три учасниці отримають «квиток» до фіналу від членів журі Катерини Осадчої, Андре Тана, Влада Ями і Тетяни Мацкевич.

У півфіналі дівчата візьмуть участь у найвідвертішій фотосесії сезону, під час якої вони позуватимуть у стилі ню, кинувши виклик власним страхам та суспільній думці. 

Для «королеви дефіле» Аліси Дубровської з Харкова ця фотосесія стане справжнім викликом, адже молода дівчина не була готова до такої відвертості на проекті. Сором’язлива Марія Павлюк з Івано-Франківська, для якої вкрай важлива думка чоловіка, також ризикне роздягнутися перед цілою країною. 

Для мене Маша - це людина-загадка у цьому проекті. Я б ніколи не подумав, що вона увійде до п'ятірки фіналісток. Але кожне нове завдання вона робила на відмінно. У цьому проекті вона розкривалася наче бутон троянди. Для мене це дівчина, яка сама себе зробила, - говорить Андре Тан.

Зірка соціальних мереж Ріма Пенджієва з Києва і раніше брала участь у фотосесіях у стилі ню, тому сподівається на свій досвід та впевненість.

Мене дуже дивує Ріма, яка прогресує просто на очах. Вона сильна, смілива, впевнена в собі, а також граційна та добре володіє власними руками під час дефіле, - ділиться Тетяна Мацкевич.

Киянка Вікторія Щелко, яка здатна на все заради перемоги, спробує вразити членів журі своєю сміливістю та відвертістю, а колишня няня Олеся Прит розкриє власну жіночність з неочікуваного для себе боку. 

Дівчата, які найкраще проявлять себе, візьмуть участь у найбільш видовищному випробуванні на проекті «Модель XL». Учасниці перевтіляться у лісових мавок та стануть частиною справжньої містичного дійства. Одягнувши ексклюзивні українські вбрання та граючи свою роль у театралізованій постановці, вони дефілюватимуть босоніж серед столітніх дубів у нічному лісі. Розшиті плахти, сорочки та кожухи доповнюватимуть вінки з польових трав та квітів, створені вручну майстрами на замовлення команди стилю проекту «Модель XL». Цікаво, що вага вінків іноді досягала 5 кг, а розмір – до 1 метру в діаметрі.

Для того, щоб вдало пройти цей конкурс, потрібно зрозуміти свій образ, перевтілитись, перетворитися на лісову мавку, - коментує Катя Осадча.

Хто з дівчат здобуде перемогу над собою та конкурентками та увійде до трійки фіналісток, а хто залишить проект, глядачі дізнаються вже сьогодні о 22.00 на 1+1.