Наталія Мосейчук закликала долучитися до збору історій на премію Global Teacher Prize

Мосейчук+
Наталія Мосейчук нагадала про збір історій на премію Global Teacher Prize

31 серпня — останній день, коли можна номінувати свого героя освітнього фронту або номінуватися самим.

Поділитися:

З наближенням першого вересня, який символізує початок навчального року, ведуча авторського проєкту "Мосейчук+", новий випуск якого вийде вже цієї п'ятниці, 1 вересня, о 21:30 "1+1 Україна", Наталія Мосейчук нагадала про збір історії для особливої премії Global Teacher Prize.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У межах Global Teacher Prize Ukraine вчитель отримає 1 000 000 гривень на реалізацію проєкту з відновлення освіти на деокупованих територіях

Вже другий рік поспіль проходитиме особлива премія Global Taacher Prize, на якій відзначатимуть заслуги вчителів. Сьогодні, 31 серпня, останній день, коли можна номінувати свого героя освітнього фронту чи номінуватися самим.

"Завдяки вчителям українські діти продовжують навчатися та мріяти, завдяки вчителям ми відбудуємо країну після перемоги. Я в це вірю, я переконана у цьому. З прийдешнім новим навчальним роком. Я дуже сподіваюся, що ви вже заповнюєте анкету на сайті і обов'язково подякуємо своїм вчителям, своїм педагогам", — каже Наталія Мосейчук.

Також ведуча ТСН на 1+1 закликала дітей долучитися до збору історій за посиланням:

"Діти, ви так само можете номінувати своїх наставників, бо вчителі важливі, особливо зараз, під час війни, бо вони сміливі, вони стійкі, вони повністю віддані своєму справі, попри все".

Не пропустіть новий випуск проєкту "Мосейчук+" з Кирилом Будановим цієї п'ятниці, 1 вересня, о 21:30 на телеканалі "1+1 Україна"! Проєкт можна подивитись також на YouTube-каналі Наталії Мосейчук та платформі Київстар ТБ.

Новини по темі