Ольга Фреймут про другий сезон «На ножах»: «Кожна програма – гостра новела, яка має мудру мораль»

Другий сезон На ножах: Ольга Фреймут і Діма Борисов візьмуть на себе відповідальність за долі людей

Телеканал «1+1» розпочав зйомки другого сезону реаліті-шоу «На ножах» з ведучою Ольгою Фреймут і ресторатором Дімою Борисовим.

Поділитися:

У проекті Ольга Фреймут і Діма Борисов проведуть повний аналіз роботи ресторанів і допоможуть закладам на межі краху перетворитися в успішні і відвідувані місця всього за 5 днів.

У цьому їм допомагатиме команда професійних експертів: дизайнери інтер'єру Олександр і Володимир Юдіни, психолог і фахівець з етикету. У фіналі кожної програми вони будуть давати поради, як поліпшити меню, рівень обслуговування, інтер'єр ресторану, а також допоможуть вирішити конфлікти в колективі.

У другому сезоні реаліті-шоу «На ножах» ресторатор Діма Борисов приділить більше уваги питанням фінансової успішності закладів і поділиться секретами про те, як зробити їх по-справжньому прибутковими.

Люди помилково вірять, що відкрити ресторан - це найлегший спосіб швидко розбагатіти. Але за невігластво доводиться зазнавати збитків. Глядачам сезон стане корисним, тому що кожна програма - гостра новела, - яка має мудру мораль, – коментує Ольга Фреймут.

У нових випусках команда проекту буде допомагати сімейним ресторанам, проблеми яких часто виходять далеко за рамки бізнесу і відображаються на взаєминах родичів.

Проект «На ножах» взяв на себе велику відповідальність не тільки за бізнес, а й, у якійсь мірі, за долі людей. Ми повертаємо чоловіка дружині, а батька - дітям, миримо брата і сестру, – каже Ольга Фреймут.

Щоб вибратися з боргової ями і почати новий виток у розвитку бізнесу, героям другого сезону реаліті-шоу «На ножах» доведеться не тільки залагодити конфлікти в колективі, оновити інтер'єр і меню закладу, а й подивитися на себе зі сторони, визнати свої слабкі сторони і помилки. Безліч ресторанів з усієї країни подали заявки на участь у проекті.

У зйомках другого сезону вже взяли участь ресторани міст Вінниця, Біла Церква і Бровари. В ефірі «1+1» проект можна буде побачити навесні 2017 року.