10 способів стильно зав’язати шарф

10 способів стильно зав’язати шарф, про які ви ще не знали
instagram.com/greenteanosugar

Оберіть свій варіант і виглядайте взимку стильно

Поділитися:

5 секретів, як обрати те саме пальтоШарф - це не лише теплий аксесуар зимового гардеробу, а й стильна річ, яка гармонійно доповнить ваш образ. Аби щодня виглядати по-різному, у шафі варто мати, як мінімум, десять шаликів або хустинок. Як правильно їх зав’язувати та з чим носити - читайте у нашій підбірці. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 3 модні шарфи, які треба носити в цьому сезоні

1. Французький вузол. Обмотайте шарф або хустинку навколо шиї. Зав’яжіть легкий невимушений вузол по центру або збоку. 

2. Вільна петля. Накиньте шарф на шию та зав'яжіть у вигляді петлі. Нехай шарф легко висить у зоні шиї, а кінчики залиште розправленими. 

3. Шарф під пальто. Візьміть довгий шарф із цупкої тканини і обмотайте його навколо шиї. Один із країв залиште спереду, а інший - ззаду. 

4. Шарф із застібкою. Прикрасити в'язаний шарф може елегантна застібка. Це зробить ваш образ ще гламурнішим. 

5. Класична накидка. Накиньте палантин ззаду на шию, а один вільний кінець перекиньте через спину. 

6. Шарф на плечах. Накиньте шаль на плечі. Поекспериментуйте із кінчиками. Заверніть їх усередину, щоб утворився великий трикутник. 

7. Шарф-накидка. Візьміть вузький по ширині шарф. Просто накиньте його на задню частину шиї. Такий аксесуар чудово пасує до светру із високим коміром. 

8. Шарф-плед. Візьміть великий за розміром шарф і накиньте його на руки. Такий спосіб носити накидку найбільше пасуватиме до сукні. 

9. Хустинка-кільце. Хустинку із тонкої тканини особливо модно носити під осіннє пальто. Тримайте хустинку за обидва кінці. Перемотайте її через шию, а кінці закрутіть всередину. Таким чином, утвориться кільце із тканини. 

10. Замість капелюшка. Хомут можна носити як на шиї, так і на голові. Надягніть хомут на шию. Перекрутіть у формі вісімки. Одну із отриманих петель одягніть на голову. Так само можна зробити із шовковою хустинкою, зав'язавши її кінці у легкий вузол у стилі Одрі Хебберн. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пальто, капелюшок, рукавички: Що робити із верхнім одягом в ресторані

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю